Rebaltica.lv paziņo, ka Latvijas Restorānu biedrības apgalvojums par 738 restorānu slēgšanu ir nekorekts

Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica ir pārbaudījis Latvijas Restorānu biedrības paziņojumu Latvijas medijos par 738 restorānu slēgšanu sakarā ar augsto pievienotās vērtības nodokļa likmi un konstatējis, ka informācija ir ''melīga, maldinoša vai ārpus konteksta''.

Latvijas Restorānu biedrība vēlas, lai restorānu nozarei varētu piemērot samazinātu pievienotās vērtības nodokļa likmi no 21% uz 12%.  Biedrība solās parakstīt nozares ģenerālvienošanos, kas noteiktu darbiniekiem vienotu minimālo algu visā nozarē. Naudas summu, kas atbrīvotos, pateicoties samazinātajam pievienotās vērtības nodokļim, nozare varētu tērēt darbaspēka nodokļu nomaksai. Jāpiezīmē, ka daudzās ES valstīs viesmīlības pakalpojumiem piemēro samazinātu pievienotās vērtības nodokļa likmi.


Lasiet rakstu pilnā versijā - www.rebaltica.lv


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
PUTU BALLĪTES JŪRMALĀ - katru svētdienu! Baltic Beach Hotel & SPA
Tieši tā, no 6.jūlija, pašā Jūrmalas sirdī, katru svētdienu, no plkst. 13:00 pludmales bērnu kluba teritorijā norisināsies burbuļojošas ballītes! | Skatīt vairāk
20 EUR
Gleznu izstāde “Starp klusumu un gaismu”. Liepājas reģiona TIB
No 16. jūnija līdz 22. jūlijam Liepājas Latviešu biedrības namā būs skatāma mākslinieces Maijas Liepnieces gleznu izstāde “Starp klusumu un | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com