Alūksnes muzejs aicina svinēt Meteņus

Alūksnes muzejs aicina svinēt latviešu tradicionālos gadskārtu svētkus – Meteņus. Pasākums norisināsies 2020. gada 8. februārī, Alūksnes Muižas parkā pie Eola tempļa.

Kopā ar Viļakas novada folkloras kopu "Upīte" sanāks pašā ziemas viducī – Meteņos, kad parasti dzen to ziemu prom un aicina pavasari ar dziesmām, dančiem un rotaļām, kā arī dažādām jautrām izdarībām un spēlēm. Arī šogad kursugunskuru un sadedzinās iepriekšējo Jāņu vainagus.

Ir sanācis tā, ka pagājušajos Meteņos ziema ir labi aizbaidīta, tad šogad pasākuma dalībnieki, ja vēl nebūs atnākusi, dzīs prom rudeni un gaidīs pavasari!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.07.2025 - 12.07.2025 Vasaras atpūta pie ūdeņiem Ziemeļlatgalē Balvu TIC
Baudi vasaras sajūtas pie ūdeņiem - te būs idejas atpūtai Balvu novadā! | Skatīt vairāk
Latvija
DEJAS FESTIVĀLS | "Atspulgs kustībā 2025" Tukuma TIC
Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls "Atspulgs kustībā". | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.06.2025 - 12.07.2025 Zvejnieksvētki Lapmežciemā Tukuma TIC
Saulriets radīs maģisku atmosfēru, viļņu skaņas saplūdīs ar dzīvo mūziku un neaizmirstams piedzīvojums! Pēc koncertiem – ballīte smiltīs līdz | Skatīt vairāk
Vīngliemežu audzētavu "Ošu mājas" Preiļu novada TIC
Apmeklējuma laikā būs iespēja iepazīties ar vīngliemežu dzīves ciklu, to fizioloģiju, audzēšanas un pārstrādes niansēm aizraujošā un | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com