Madonas novada Cesvainē darbu atsāk krodziņš «Kuilis»

Jau no 2023. gada septembra sākuma durvis apmeklētājiem atkal vēris krodziņš “Kuilis”, kas atrodas Madonas novada Cesvainē.

“Būs iespēja garšīgi paēst, pasūtīt līdzņemšanai, kā arī varēsiet pasūtīt uzkodu plates, lai jūsu svētkus padarītu garšīgākus,” savā Facebook lapā vēsta Madonas TIC.

Darba laiks krodziņam no pirmdienas līdz sestdienai plkst. 11-19.00, bet svētdienās no plkst.11-17.00.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Muzikāls dzejas un vīna baudīšanas vakars Tukuma TIC
Dzeja, mūzika un izsmalcināts vīns – viss vienā maģiskā vakarā Jaunpils pils iekšpagalmā! | Skatīt vairāk
Latvija
Vīngliemežu audzētavu "Ošu mājas" Preiļu novada TIC
Apmeklējuma laikā būs iespēja iepazīties ar vīngliemežu dzīves ciklu, to fizioloģiju, audzēšanas un pārstrādes niansēm aizraujošā un | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.07.2025 - 17.07.2025 Skati maršrutu:Bauska-Brukna-Vecumnieki Bauskas TIC
Dodoties virzienā no Bauskas uz Vecumniekiem ir iespējams atklāt novada daudzveidību, pat neveltot ilgstošu laiku ceļā! | Skatīt vairāk
Mājražotāju tirdziņš Rundāles Avotos Bauskas TIC
Apmeklē mājražotāju un amatnieku tirdziņu Rundāles Avotos! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com