Notiks Latvijas tējas čempionāts

2016. gada 9. un 10. septembrī Ķīpsalā, izstādē "Riga Food 2016" notiks 4. Latvijas tējas čempionāts, kurā tējas gatavošanas meistarībā, kompozīcijas un degustācijas mākslā sacentīsies tējas meistari un entuziasti.

"Aicinām gan tējas meistarus piedalīties čempionātā un demonstrēt savas prasmes, gan skatītājus vērot spraigās sacensības un smelties idejas, zināšanas tējas pagatavošanā. Starp citu, par sacensību dalībnieku var kļūt ikviens gribētājs neatkarīgi no viņa pieredzes!" norāda Latvijas Tējas čempionāta organizators, tējas meistars no "X-Chai Riga" Jurijs Podusovs.

Tējas meistaru sacensības Ķīpsalā norisināsies trīs nominācijās: 9. septembrī plkst. 11.00–17.00 čempionāta dalībnieki demonstrēs savas prasmes tējas gatavošanas meistarībā, 10. septembrī plkst. 11.00–17.00 tējas kompozīcijas un degustācijas mākslā.

Čempionātā uzstāsies arī vairāki ārvalstu tējas meistari. Savukārt čempionāta otrajā dienā – 10. septembrī – izstādes apmeklētājus pārsteigs pašmāju tējas zinātāja Kunti Horsta no Rīgas tējnīcas "Materia tējas un sarunas", kas šovasar uzvaras laurus plūca starptautiskajā konkursā "Tea Masters Cup International 2016" Dienvidkorejā nominācijā "Tējas degustācijas māksla".

Latvijas Tējas čempionāta uzvarētāji dosies uz finālu pasaules čempionātā, kur prezentēs Latvijas tējas kultūru un cīnīsies par labākā tējas meistara titulu profesionāļu vidū starptautiskā līmenī.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 24.06.2025 Atklāts Asares parka makets un tilts Jēkabpils novada TIC
Asares muižas parka svētkos atklāts parka tilts un muižas makets | Skatīt vairāk
Latvija
Dzīvās mūzikas ceturtdiena Mārupes Hercogā Hercogs Mārupe
Katru ceturtdienu plkst.19.00 Hercoga terasē dzīvās mūzikas koncerti. Rezervē galdiņu pa tel.29106538! Piedāvājumā arī svaigas austeres! | Skatīt vairāk
15 EUR
Ieelpo pavasari Kristus Karaļa kalnā Preiļu novada TIC
Vairāk nekā 220 koka skulptūras, kas attēlo Bībeles tēlus un ainas, harmoniski iekļaujas apmēram 20 hektāru plašā ainavā kopā ar dārziem un | Skatīt vairāk
Imants Lancmanis. GLEZNAS. Bauskas TIC
Rundāles pils muzeja direktora un gleznotāja Imanta Lancmaņa līdz šim vērienīgākā personālizstāde “Imants Lancmanis. GLEZNAS”. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Ventspils TIC
,


Latvia Tours
,


Riga Islande Hotel
,


1. Stāvs
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com