Kalnu pārgājienu mīļotājiem noslēdzās lekcija «Lielais Himalaju ceļš – ekspedīcijas vēsture»

Trešdien, 26. aprīlī u/v ELKOR PLAZA telpās kalnu pārgājienu mīļotājiem notika brīnišķīga lekcija "Lielais Himalaju ceļš – ekspedīcijas vēsture". Lekciju vadīja ekspedīcijas "Lielais Himalaju ceļš" dalībnieki – Vladimirs Žilkins un Anastasija Bosiha.

Pieredzējušie ceļotāji ar lielu aizrautību pastāstīja kā gatavoties vienam no grūtākajiem pārgājienu maršrutiem pasaulē, kas sevī ietver detalizētu maršruta plānošanu, nepieciešamā ekipējuma izvēli, vakcināciju, organisma sagatavošanu ceļojumam un citus interesējušus jautājumus. Lekcija sapulcēja 45 klausītājus. Pateicamies visiem, kas ieradās un piedalījās diskusijās. Uz tikšanos citos ELKOR pasākumos!

Vladimirs Žilkins nodarbojas ar aktīvo tūrismu kopš 2001. gada. 14 gadu laikā viņš ir piedalījies daudzos kalnu pārgājienos - Alpos, Tatros, Atlasa kalnos, Hibīnos, Kaukāza kalnos, Pamirā, Andu kalnos, Balkānos, Karpatos, Urālā. Vladimiram ir kalnu kāpēja pieredze arī virsotnēs augstāk par 6000 metriem. Ir organizējis un piedalījies vairāk nekā 100 ceļojumos (individuāli un grupās) – ekspedīcijās, kalnu un slēpošanas pārgājienos, pārgājienos pa tuksnesi, nobraucienos pa upēm, velotūrēs un ir uzkāpis daudzās kalnu virsotnēs.

Anastasija Bosiha nodarbojas ar aktīvo tūrismu kopš 2006. gada, bet ar alpīnismu – no 2010. gada. Kopš tā laika kāpusi dažādos pasaules kalnos – Alpos, Pirenejos, Atlasa kalnos, Tatros, Hibīnos, Kaukāza kalnos, Sajānos, Pamirā, Fanu kalnos, Tjanšanā, Himalajos. Organizējusi un piedalījusies vairākos pārgājienos, kā arī viņai ir pieredze ilgstošajos individuālajos pārgājienos. Viņas kontā ir vairāk nekā 40 virsotņu no PD līdz TD grūtības kategorijās, tostarp arī virsotnēs, kas atrodas augstāk par 6000 metriem.

Par uzņēmumu

ELKOR ir 100% Latvijas uzņēmums, kas dibināts 1989.gadā Rīgā. ELKOR mazumtirdzniecības tīkla veikali piedāvā elektronikas preces, apģērbus un apavus sievietēm, vīriešiem un bērniem, preces sportam un tūrismam, bērnu preces, pārtiku, interjera priekšmetus. Tāpat uzņēmums sniedz tehnikas servisa un apkopes pakalpojumus. 2015. gadā ELKOR apgrozījums sastādīja 54 miljonus EUR. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 600 darbinieku.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 22.06.2025 "Rēzeknes pilskalns: Ceļš uz pagātni" Rēzeknes pilsētas TIC
Rēzeknes pilskalns, senākais vēstures liecinieks, piedāvā elpu aizraujošu skatu un atver durvis uz Livonijas ordeņa varenību un Latgales pagātnes | Skatīt vairāk
Oceania Cruises Luksus kruīziem 55%  Estravel Latvia
2025. un 2026. gada kruīzi // vairāk kā 90 piedāvājumi // atlaide līdz 55% // Pērc līdz 30.07. - vietu skaits par akcijas cenām ierobežots | Skatīt vairāk
no 2409 EUR
Medumu parks un taka TAKA
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk
Rīgas centrā atvērusies moderna klīnika Republikas laukuma klīnika
Moderna klīnika vietējiem iedzīvotājiem un ārvalstu ceļotājiem, kas nodrošina speciālistu konsultācijas apvienojumā ar USG un laboratoriskiem | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com