Grupa «Sub Scriptum» uzstāsies Siguldā

Siguldas pils paviljons jau 4. sezonu priecē klausītājus ar vasarīgiem muzikāliem vakariem. Šo sestdien, 23. jūlijā Pils paviljonā uzstāsies aternatīvā indie rokgrupa “Sub Scriptum”, kopā ar ukraiņu dziedātāju Anastasija Vasilenko.

Grupas dalībnieki nāk no Madonas, izkāpuši no orķestra, bet izvēlējušies spēlēt rokmūziku. Grupa ir kopā kopš 2017.gada un vienmēr savā mūzikā vērsuši uzmanību aktuālām tēmām. Grupas solists Kristers Rudzītis zināms kā jaunais dzejnieks, viņa rakstītā dzeja un proza piešķir grupai unikālu skanējumu.

Kultūrai un mūzikai tik skarbajā 2020. gadā grupa izdod pirmo albumu “21.gs. mode”, kura tapšanā piedalījušies producenti Arnis Račinskis un Aleksandrs Burij (Ukraina). 2020. gada beigās grupa izdevusi pirm Ziemassvētku singlu “Mūžīgi skriesim”. Šobrīd grupa strādā pie otrā albuma un nupat ir izdota kopīga dziesma ar ukraiņu dziedātāju Anastasija Vasilenko - “Зійде сонце” (zyde sonce)

Pirmā “Зійде сонце” versija ar nosaukumu “Tas notiek naktīs” atrodama grupas albumā “21. gs. mode”. Dziesma ir latviešu un ukraiņu valodās, mūzikas un teksta autori ir Kristers Rudzītis un Anastasija Vasilenko.

 “Ar šo dziesmu mēs vēlamies atbalstīt ukraiņus, pateikt viņiem, ka visas tās šausmas, kas šobrīd notiek Ukrainā, drīz beigsies un ka atkal uzlēks saule. Tādēļ arī manis radītais dziesmas piedziedājums ukraiņu valodā sākas ar vārdiem “Es gribu ticēt, ka vējš norimsies un saule uzlēks”. Esmu ļoti priecīga par sadarbību ar “Sub Sriptum” – tajā apvienojušies ne tikai ļoti talantīgi mūziķi ar solistu Kristeru priekšgalā, kurš raksta dziļu un skaistu mūziku, bet arī brīnišķīgi cilvēki. Viņi visu šo laiku no sirds atbalstījuši mani un Ukrainu,” stāsta Anastasija Vasilenko.

Pils paviljona 4. koncertsezonas programmu 13. augustā turpinās enerģiskā dziedātāja Būū. Skaists būs 19. augusta vakars kopā ar ekscentriskajiem “The Coco’ nuts” , 27. augustā dziedāsim līdzi grupas “Laika suns” leģendārajām melodijām un 3. septembrī sezonu noslēgs ballīšu karaļi grupa “Citi zēni”

Biļetes pieejamas "Biļešu paradīze" biļešu kasē vai elektroniski www.bilesuparadize.lv

Ieejas maksa - 5 eiro.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.06.2025 - 13.06.2025 Mūzikas un auto enerģijas festivāls Balvu TIC
21.jūnijā Balvu novada Lazdukalna lidlaukā notiks Mūzikas un auto enerģijas festivāls "Automuzons". | Skatīt vairāk
Latvija
Vasaras saulgriežu pasākumi Gaujas Nacionā EnterGauja
Apvienojot senču tradīcijas ar Latvijas pirmatnīgās dabas burvību, arī šogad Gaujas Nacionālais parks piedāvā daudzveidīgus pasākumus. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.06.2025 - 13.06.2025 "MÓRA" – Vietējās Garšas Iedvesmas Oāze Rēzeknes pilsētas TIC
Atklāj garšu ceļojumu, kas sakņojas Latgalē un tiecas uz zvaigznēm! Šeit katrs ēdiens ir stāsts, kas dzimis no tradīcijas, mīlestības pret vietējo. | Skatīt vairāk
Ieelpo pavasari Pastaru vējdzirnavās Preiļu novada TIC
Pastaru vējdzirnavas ir vienīgās Latvijā rekonstruētās holandiešu tipa dzirnavas ar grozāmo vējtveres mehānismu. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com