Lidsabiedrība «Finnair» aicina izmantot tēmturi #Finnair95 cēlu mērķu labā

Lidsabiedrība "Finnair" sāk svinēt savu 95. dzimšanas dienu un 2018. gada 1. novembrī visas dienas garumā sociālajos tīklos ievietos bildes no lidsabiedrības pastāvēšanas laikā piedzīvotā. Par katru ievietoto bildi "Finnair" ziedos 1,- Eiro UNICEF projektam, kas atbalsta skolu izveidi Āzijā.

"Finnair" cer, ka kopīgiem spēkiem dienas laikā ar tēmturi #Finnair95 izdosies ievietot 9500 bildes – 100 fotogrāfijas par katru pastāvēšanas gadu. Tādēļ lidsabiedrība aicina – ja jums, ceļotāji, bijis kāds skaistām atmiņām pildīts, piedzīvojumiem bagāts un neaizmirstams ceļojums ar "Finnair", 1. novembrī savās atmiņās dalieties ar citiem, pievienojot nozīmīgo un cēlo mērķu labā izveidoto tēmturi #Finnair95!

"Finnair" ir viena no senākajām lidsabiedrībām pasaulē - tā lepojas ar bagātīgu vēsturi jau kopš 1923. gada. Jau devīto gadu pēc kartas "Finnair" ir atzīta kā labākā aviokompānija Ziemeļeiropā un nesen lidsabiedrība sanema 5 zvaigžņu vērtējumu no APEX  (Airline Passenger Experience Association), kas ir ļoti vertīga atzinība, jo vērtējums nāk no klientiem - ceļotājiem.

Aviokompanijas veiksmes faktors ir Helsinku lidostas ģeografiskais novietojums. Lidojot cauri Helsinkiem uz Āziju – tiek izmantojiet īsākais  un ātrākais ceļš.
"Finnair" ir pirmā rietumu lidsabiedrība, kas uzsākusi tiešos lidojumus starp Eiropu un Ķīnu, pirmais reiss uz Pekinu notika jau 1988.gadā. Pēdējos gados "Finnair" kļuvusi par nozīmīgu pārvadātāju starp Eiropu un Āziju. Tiek piedāvāti lidojumi arī uz Ziemeļameriku. Šai Somijas lidsabiedrībai ir blīvs maršrutu pārklājums gan pašā Somijā, gan uz svarīgākajiem Ziemeļeiropas galamērķiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Dzīvās mūzikas ceturtdiena Mārupes Hercogā Hercogs Mārupe
Katru ceturtdienu plkst.19.00 Hercoga terasē dzīvās mūzikas koncerti. Rezervē galdiņu pa tel.29106538! Piedāvājumā arī svaigas austeres! | Skatīt vairāk
Latvija 15 EUR
Līgo laika lustes Tukuma pusē Tukuma TIC
Tukuma novads aicina ikvienu uz aizraujošiem pirmssvētku pasākumiem, kas ienesīs īstu svētku noskaņu. | Skatīt vairāk
Naktsmītnes Tavām brīvdienām EnterGauja
Gaujas Nacionālajā parkā: no dabas ieskautiem kempingiem līdz brīvdienu mājām, no elegantām viesnīcām līdz karaliskām pilīm, muižām | Skatīt vairāk
Imants Lancmanis. GLEZNAS. Bauskas TIC
Rundāles pils muzeja direktora un gleznotāja Imanta Lancmaņa līdz šim vērienīgākā personālizstāde “Imants Lancmanis. GLEZNAS”. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com