Liela daļa pilotu palikuši bez darba

Vairāk nekā puse no pasaules lidsabiedrību pilotiem šobrīd nevar nopelnīt sev naudu iztikai savā profesijā, liecina pirmais veiktais pētījums par pilotu profesiju kopš Covid-19 krīzes.

30% no pilotiem sevi raksturo kā bezdarbniekus, no kuriem divas trešdaļas šobrīd aktīvi meklē darbu. 17% ir dīkstāvē, bet 6% veic aviācijā darbus, kas nav saistīti ar lidošanu. 4% pilotu ir atraduši darbu citā profesijā.

Aptaujā piedalījušies apmēram 2600 pilotu no dažādām lidsabiedrībām. 8% aptaujāto atzīst, ka vēlas atgriezties savā profesijā, turklāt ir gatavi to darīt par mazāku algu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.06.2025 - 15.06.2025 Atveseļošanās programma bērniem Nikos Travel
Veselības programma paredzēta bērniem vecumā no 4 līdz 16 gadiem (ieskaitot). Procedūras tiek noteiktas individuāli medicīniskās konsultācijas laikā. | Skatīt vairāk
435 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.06.2025 - 12.06.2025 Athina Palace Resort & SPA (5) Atlantic Travel
Atpūta Grieķijā, Krētā lieliskā viesnīcā | Skatīt vairāk
no 975 EUR
Līgo Višķos 2025 TAKA
Vasaras gaidītākais notikums Višķu estrādē – festivāls Līgo Višķos 2025, kuru vairāk nekā 10 gadus Augšdaugavas novada pašvaldība rīko Luknas | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com