Ukrainā būs jauna valsts lidsabiedrība

Ukrainas prezidents Volodimirs Zeļenskis nācis klajā ar apgalvojumu, ka 2022. gada nogalē pirmos pasažieru reisus nodrošinās jauna Ukrainas lidsabiedrība, bet jau līdz 2025. gadam tai būs sava flote.

Jaunas valsts lidsabiedrības radīšana ir ne tikai pārlidojuma skaita palielināšana, bet arī jautājums par valsts statusu, imidžu un prestižu, uzsvēris Ukrainas prezidents.

Volodimirs Zeļenskis ideju par valsts lidsabiedrības radīšanu pauda jau 2020. gada aprīlī, un jau septembrī valdība apstiprināja attiecīgu lēmumprojektu.

Paredzams, ka 2025. gadā jaunajā “Ukrainian National Airlines” būs 20 lidmašīnas, kas nodrošinās kā iekšējos, tā arī starptautiskos reisus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Hotel Jūrmala SPA & Līvu akvaparks ģimenei Estravel Latvia
2 naktis ērtā viesnīcas numurā - brokastis, atpūta Wellness Oasis un Līvu Akvaparka apmeklējums | Skatīt vairāk
no 321 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.06.2025 - 12.06.2025 Atveseļošanās programma Narvā Nikos Travel
Klasiskā ārstēšanas pakete vienā no Igaunijas labākajām sanatorijām. Labākais ieguldījums ir ieguldījums savā veselībā. Nekavējieties un | Skatīt vairāk
592 EUR
Īsās brīvdienas Billundā Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, 2 naktis viesnīcā, brokastis, 2 dienu ieejas biļete Legoland | Skatīt vairāk
no 565 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com