Saūda Arābijas nacionālā lidsabiedrība «Saudia» pirmo reizi piesaistīs vietējās stjuartes

Līdz šim Saūda Arābijas nacionālajā lidsabiedrībā «Saudia» strādāja tikai šīs valsts vīrieši un ārzemju stjuartes no Taizemes, Filipīnām un Austrumeiropas. Taču tagad tas mainīsies, jo tagad ir plānots pieņemt darbā arī vietējās sievietes vecumā no 20 līdz 30 gadiem.

Saūda Arābijā tikai 2018.gadā atļāva sievietēm vadīt automašīnu un iziet no mājām bez vīrieša pavadības. Arī stingrie sieviešu apģērbu noteikumi ir kļuvuši liberālāki.

Saūda Arābijas privātā lidsabiedrība «Flynas» piesaista vietējās stjuartes jau kopš 2020.gada sākumā. Nacionālā lidsabiedrība aizbildinās, ka sakarā ar Covid19 pandēmiju šis lēmums bija atlikts uz 2 gadiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Jāņu lielizrāde “Skroderdienas Silmačos” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
22. jūnijā plkst. 20.00 Strenču brīvdabas estrādē Jāņu LIELIZRĀDE – R.Blaumaņa komēdija “SKRODERDIENAS SILMAČOS”. | Skatīt vairāk
no 7 EUR
Jāņu ielīgošanas balle Rūjienā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
20.jūnijā plkst. 22.00-02.00 Rūjienas pilsētas estrādē Jāņu ielīgošanas balle kopā ar grupu “Deficīts”. | Skatīt vairāk
5 EUR
World Expo Osakā  Estravel Latvia
Dodieties uz World Expo arī jūs un iepazīstiet Japānu! No Rīgas, ar viesnīcām Osakā un Kioto, un Nākotnes pilsētas apmeklējumu | Skatīt vairāk
no 2329 EUR
Līgo Višķos 2025 TAKA
Vasaras gaidītākais notikums Višķu estrādē – festivāls Līgo Višķos 2025, kuru vairāk nekā 10 gadus Augšdaugavas novada pašvaldība rīko Luknas | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com