Lidmašīnas dzinējs nokrīt uz dzīvojamās mājas garāžas

Milzīgs blīkšķis 2022. gada 8. septembrī satrauca laulāto pāri Luisu un Adeli no Beļģijas, Varames. Sākotnēji ģimene domājusi, ka sācies pērkona negaiss vai vētra, taču patiesībā lielo blīkšķi radīja uz viņu garāžas nokritušais lidmašīnas dzinējs.

“Air Atlanta Icelandic” lidmašīna “Boeing 740-400” lidoja no Lježas Beļģijā uz Maltu. Neilgi pēc pacelšanās lidmašīna zaudēja viena dzinēja aizmugures pārsegu – tas arī bijis par iemeslu, kādēļ dzinējs nokritis, izpostot laulātā pāra garāžu un daļu piebraucamā ceļa.

Zīmīgi, ka lidojums turpinājies veiksmīgi, lidmašīna nosēdās Maltā, neviens nav cietis. Notikušo izmeklē Aviācijas nelaimes gadījumu izmeklēšanas vienība.

Ar attēliem savā Facebook vietnē dalījies Herve Rigots

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.06.2025 - 15.06.2025 Duets MEDIANTE Akustikā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
14. jūnijā 19.00 restorāna AKUSTIKA vasaras terasē ar koncertprogrammu „BŪT” uzstāsies Duets MEDIANTE. | Skatīt vairāk
15 EUR
Medumu parks un taka TAKA
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk
Brīvdienu māja “Pakrasti” TAKA
Brīvdienu māja “Pakrasti” piedāvā 2 guļbaļķu mājas, jauku lauku pirtiņu ar slotām, lapenes pie ezera un pludmali, laivu nomu. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com