Francijā lidostu pārdēvēs karalienes Elizabetes II vārdā

“Touquet Paris-Plage” (Hauts-de-France) lidosta, kas atrodas Francijas ziemeļos, tiks pārdēvēta par godu mirušajai karalienei Elizabetei II. Jaunais nosaukums būs spēkā jau ar 2022. gada 14. oktobri.

Šī lidosta tiek dēvēta par visbritiskāko visā Francija, tādēļ, lai godinātu mūžībā aizsaukto karalieni Elizabeti II, pieņemts lēmums mainīt nosaukumu.

Francija ir bijusi viens no iemīļotākajiem karalienes galamērķiem, un tieši ar šo vietu daudzu gadu desmitu garumā bijusi īpaša saikne.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Gaidīsim Jūs Rēzeknē! Rēzeknes pilsētas TIC
Lieliskas idejas tavām brīvdienām! Pasākumi, filmu vakari uz GORS terases, brīvdienas un izstādes gan maziem, gan lieliem! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.06.2025 - 17.06.2025 Aviobiļetes uz ASV un Kanādu SKY24.LV
Līdz 16.06. Ņujorka, Bostona vai Čikāga, Losandželosa un Toronto par akcijas cenām! // akcijas vietu skaits ierobežots | Skatīt vairāk
no 525 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.06.2025 - 14.06.2025 GARŠU UN MŪZIKAS FESTIVĀLS RĒZEKNĒ  Rēzeknes pilsētas TIC
GARŠU UN MŪZIKAS FESTIVĀLS RĒZEKNĒ 13. un 14. jūnijs Rēzeknes Festivāla parks | Skatīt vairāk
no 10.00 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com