Nekādas prēmijas! Vācijas valdība iestājas pret prēmijām «Lufthansas» vadītājiem

Lai gan Vācijas valdība vairs nav lidsabiedrības “Lufthansa” akcionāre, tā paudusi iebildumus pret prēmiju izmaksu lidsabiedrības grupas vadītājiem.

Iemesls gauži vienkāršs – pandēmijas laikā “Lufthansa” saņēma deviņu miljardu eiro lielu palīdzību no valsts, bet Vācijas valdība – 20% uzņēmuma akciju. Nozarei atveseļojoties, valdība pārdeva savas akcijas. Taču tapis zināms fakts, ka seši valdes locekļi saņems prēmijas vairāku miljonu apmērā par 2021. un 2022. gadā – laiku, kad kompānija vēl saņēma valsts atbalstu.

Taču “Lufthansas” preses sekretārs paudis, ka prēmiju izmaksa valdes locekļiem tiek apspriesta, taču paredzēta vien agrākais 2025. gadā.Pēdējā infoormācija liecina, ka priekšlikums pret prēmiju izmaksu noraidīts arī pašā lidsabiedrībā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.06.2025 - 23.06.2025 Līgo Višķos 2025 TAKA
Vasaras gaidītākais notikums Višķu estrādē – festivāls Līgo Višķos 2025, kuru vairāk nekā 10 gadus Augšdaugavas novada pašvaldība rīko Luknas | Skatīt vairāk
Vaboles muižas parks TAKA
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
Vaboles muižas parks TAKA
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
Svinam pavasari Rēzeknē Rēzeknes pilsētas TIC
Pavasara atnākšana liecina par garāku, siltāku dienu sākumu. Daba ir pārpildīta ar krāsām un dzīvību – ideāls laiks garām pastaigām un | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com