Martā sākas «Turkish Airlines» jaunā ērā

Ar tik skaļiem vārdiem brīdi, kad “Turkish Airlines” lidmašīna pirmo reizi nolaidās Melburnas lidostā Austrālijā, raksturo portāls “Simpleflying”.

Tas tiešām ir noticis – “Turkish Airlines” pirmo reisu no Stambulas uz Melburnu veica marta sākumā. 1. martā 3lidmašīna devās ceļā, veica tehnisko nosēšanos Singapūrā, un nākamajā dienā sasniedza Melburnu.

“Turkish Airlines” plāno veikt lidojumus uz Melburnu trīs reizes nedēļā – pirmdienās, trešdienās un sestdienās.

Jāatgādina, ka “Turkish Airlines” veic lidojumus arī no Rīgas, un līdz lidsabiedrības galamērķu paplašināšanu, tagad arī Latvijas pilsoņiem Austrālija kļūst ērtāk sasniedzama.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas parks “Stalkers” TAKA
Labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk
Vaboles muižas parks TAKA
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com