«airBaltic» saņem 2025. gada «ch-aviation» Eiropā trešās jaunākās lidmašīnu flotes balvu

Tīmekļa pakalpojumu sniedzējs ch-aviation lidsabiedrībai airBaltic ir piešķīris 2025. gada Eiropā trešās jaunākās lidmašīnu flotes balvu ar flotes vidējo vecumu 4,39 gadi. Šis ir trešais gads pēc kārtas, kad airBaltic ir ierindota starp lidsabiedrībām ar jaunākajām flotēm Eiropā.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): “Esam gandarīti saņemt šo atzinību trešo gadu pēc kārtas. 2016. gadā airBaltic kļuva par pirmo lidsabiedrību pasaulē, kas uzsāka lidojumus ar Airbus A220-300. Tagad šīs lidmašīnas ir mūsu darbības pamatā, un tām ir būtiska loma airBaltic panākumos. Veicot lidojumus ar vienu no jaunākajām lidmašīnu flotēm Eiropā, mēs nodrošinām augstākā līmeņa ērtības un ceļošanas pieredzi gan mūsu pasažieriem, gan apkalpei. Turklāt, mēs nesen saņēmām mūsu 50. A220-300 lidmašīnu, tāpēc esam pusceļā līdz mūsu mērķa sasniegšanai, lai līdz 2030. gadam lidojumus veiktu ar 100 viena tipa Airbus A220-300 lidmašīnām.”

ch-aviation izpilddirektors Tomass Jēgers (Thomas Jaeger): “ch-aviation ieviesa Jaunākās lidmašīnu flotes balvu, lai izrādītu atzinību lidsabiedrībām visā pasaulē, kas par prioritāti izvirza investīcijas lidmašīnu flotē, iegādājoties nākamās paaudzes lidaparātus, kas ievērojami samazina CO2 emisijas un uzlabo degvielas patēriņu. Ilgtspēja joprojām ir viens no galvenajiem aviācijas nozares izaicinājumiem, kas pieprasa nepārtrauktas inovācijas un progresu. Lai izrādītu atzinību par šiem centieniem, ch-aviation ar šo balvu godina lidsabiedrības, kas ir līderes šajā jomā.”

Lai noskaidrotu, kurām lidsabiedrībām šobrīd ir jaunākās lidmašīnu flotes, ch-aviation uztur plašu datubāzi, kurā ir vairāk nekā 13 500 aktīvu komerciālo un biznesa lidmašīnu operatoru un vairāk nekā 110 000 lidmašīnu. Plašāka informācija par šo balvu pieejama šeit: https://youngest-aircraft-fleet-award.ch-aviation.com/youngest-aircraft-fleet-award-2025/.

2016. gada beigās airBaltic kļuva par pirmo Airbus A220-300 lidmašīnu operatoru, un kopš 2020. gada maija veic visus lidojumus ar viena tipa lidmašīnām. Līdz šim lidsabiedrība ar Airbus A220-300 ir pārvadājusi vairāk nekā 20 miljonus pasažieru. airBaltic A220-300 lidmašīnas ir veikušas vairāk nekā 200 000 lidojumu un nolidojušas gandrīz 450 000 stundu.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 130 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas, Tamperes un sezonāli no Grankanārijas piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Kovšu ezers - Rēzeknes zilā sirds Rēzeknes pilsētas TIC
Atklāj Rēzeknes zaļo sirdi – Kovšu ezera parku! Šeit daba savijas ar piedzīvojumiem: peldvietas, aktivitātes, laivu braucieni un neaizmirstami mirkļi | Skatīt vairāk
Brīvdienu māja “Meža skuķi” TAKA
Ģimenei vai nelielai kompānijai iespēja baudīt dabas burvību, senas Latgales viensētas mieru un saimnieku viesmīlību. | Skatīt vairāk
Vaboles muižas apbūve TAKA
Muižas veidošanu 19.gs. sākumā sāka grāfs Boļeslavs Plāters-Zībergs. Līdz mūsdienām no muižas apbūves saglabājusies klēts, pārvaldnieka māja | Skatīt vairāk
Īsās brīvdienas Billundā Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, 2 naktis viesnīcā, brokastis, 2 dienu ieejas biļete Legoland | Skatīt vairāk
no 565 EUR
Uzņēmumi


airBaltic
,

Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com