Oman Air lidojumos ievieš internetu un mobilos sakarus

Arābu lidsabiedrība Oman Air vēlas atļaut mobilo tālruņu lietošanu savos lidojumos, tāpēc četrās lidsabiedrības Airbus A330 lidmašīnās tiks iebūvētas atbilstošās platjoslas tehnoloģijas, kas iespējotu arī bezvadu interneta lietošanu. Paredzēts, ka lietot mobilos tālruņus un internetu Oman Air lidmašīnās varēs sākt februārī.

Līdz 2011. gadam paredzēts aprīkot septiņas tā paša tipa lidmašīnas ar vajadzīgo tehnoloģiju. Šobrīd vēl nav zināms, kāds būs datu pārraides ātrums un tas, vai serviss būs bezmaksas. Pakalpojumi būs pieejami visu klašu pasažieriem.

Savukārt lidsabiedrība Lufthansa jau 2009. gada oktobrī paziņoja, ka 2010. gada otrajā pusē atkal ieviesīs platjoslas internetu 50 lidaparātos garo distanču lidojumiem, bet pretstatā Oman Air Lufthansa bloķē telefona zvanus lidmašīnās, jo pasažieru aptaujā pierādīts, ka cilvēki nevēlas lidojumu laikā tikt traucēti ar citu cilvēku telefona zvaniem. Oman Air apgalvo, ka paļaušoties uz apkalpi, kas nodrošinās pasažieru mieru, piemēram, nepieļaujot troksni nakts lidojumos.

Telefona zvanus noteiktās lidmašīnās pieļauj arī lidsabiedrības Air France un Emirates. Eiropas Savienībās telefona izmantošana un datu pārraide lidojumu laikā kopš 2008. gada pirmās puses ir atļauta.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Hotel Jūrmala SPA & Līvu akvaparks ģimenei Estravel Latvia
2 naktis ērtā viesnīcas numurā - brokastis, atpūta Wellness Oasis un Līvu Akvaparka apmeklējums | Skatīt vairāk
no 427 EUR
Gudri - Rudens brīvlaika ceļojumi tagad! Estravel Latvia
Lieliska iespēja rezervēt Rudens Skolēnu brīvlaika ceļojumu jau tagad! piedāvājumi 7-9 naktīm, dažādi galamērķi! Vairāk piedāvājumu jautājiet | Skatīt vairāk
no 875 EUR
Melleņu vakars ar Raimondu Ozolu Liepupes muiža
Lielisks vakars, kurā savīsies izsmalcināta mūzika, lieliska kompānija un vēsturiskās Liepupes muižas burvīgā atmosfēra. | Skatīt vairāk
50 EUR
Ceļojumi uz Turciju Novatours
Ja sapņo par īstu vasaru - saulainu un siltu - aicinām pievienoties ceļojumos uz Turciju! ☀ ✈️ Lidojam vairākas reizes nedēļā uz Antāliju. | Skatīt vairāk
no 379 EUR
Uzņēmumi


Turkish Airlines
,


Rixwell Elefant Hotel semināru telpas
,


Radisson Blu Ridzene Hotel semināru telpas
,


AL SVETS
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com