Lidostu Ķīnā "apsēdusi" meitene, kas vēlas kļūt par stjuarti

Kāda 13 gadus veca meitene Ķīnā, šķiet, spērusi vienu soli par tālu ceļā uz savu sapni kļūt par stjuarti. Proti, viņa teju apmetusies uz dzīvi pie Guandžou Baijunas starptautiskās lidostas, piesaistot pat vietējo likumsargu uzmanību, tā informē South China Morning Post.

Kā tiek ziņots, Luo Siki Guandžou pilsētas lidostā, kas ir aviokompānijas China Southern Airlines bāze, uzturas jau kopš 2013. gada jūlija beigām.

Apņēmības pilna uzsākt stjuartes karjeru, Siki ir pat tērpusies lidsabiedrības apkalpes locekļu uniformā, kuru viņa iegādājusies internetā. Viņa līdzi nēsā arī dokumentus, kas līdzinās lidsabiedrības darbinieku caurlaidēm.

Par spīti tam, ka policija pusaudzi jau divreiz nogādājusi vietējā bērnu aprūpes namā, viņa arvien atgriežas lidostā.

"Es mīlu debesis. Ļaujiet man iet uz lidostu," tā mediji citē mazās Siki sarunu ar likumsargiem.

Kā pārlieku mērķtiecīgā un neatlaidīgā Siki izskatās stjuartes uniformā, iespējams skatīt ziņu portāla GlobalTimes.cn publicētā fotogrāfijā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.06.2025 - 23.06.2025 Ziemeļu saulgrieži Liepājas reģiona TIB
23. jūnijā Liepājas Jūrmalas parkā un pludmalē norisināsies starptautisks tradicionālās kultūras notikums "Ziemeļu saulgrieži". | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 23.06.2025 ATPŪTĀ TURCIJA Atlantic Travel
Kirman Arycanda De Luxe ir lieliska izvēle ģimenes atpūtai: sakopta pludmale, akvaparks, pārdomāta bērnu infrastruktūra un ēdināšana, uzmanīgs | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.05.2025 - 20.06.2025 2 naktis Grand Rose Spa, Sāremā Estravel Latvia
2 nakt1s 2 personām, brokastis un atpūtas piedāvājums // līdz 19.06. | Skatīt vairāk
no 159 EUR
Hotel Jūrmala SPA & Līvu akvaparks ģimenei Estravel Latvia
2 naktis ērtā viesnīcas numurā - brokastis, atpūta Wellness Oasis un Līvu Akvaparka apmeklējums | Skatīt vairāk
no 321 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com