No busiem uz vilcieniem: «FlixTrains» plāno izplesties Vācijā

Dzelzceļa operators “FlixTrains” paziņojis, ka plāno sadarbību ar reģionālajiem vilcienu operatoriem, lai palielinātu savu savienojumu tīklu visā Vācijā, vēsta “Euronews”.

Tas nozīmē, ka pasažieri turpmāk varēs nopirkt vienu biļeti, ar kuru veikt tālsatiksmes braucienu “FlixTrain” vilcienā un pēc tam ar to pašu biļeti pārsēsties reģionālajā vilcienā, lai sasniegtu savu galamērķi.

Šobrīd “FlixTrain” nodrošina tikai tālsatiksmes vilcienu satiksmi starp tādiem transporta mezgliem kā Hamburga, Ķelne, Berlīne, Frankfurte un Štutgarte. Taču plāni paredz šajā sistēmā iekļaut arī mazākas pilsētas, piemēram, Ķīli un Lībeku.

“Flix” zīmolu Latvijas ceļotāji atpazīst galvenokārt ar “FlixBusiem”, kas piedāvā tālsatiksmes braucienus pa Eiropu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.06.2025 - 15.06.2025 Senās mūzikas koncerts Oleru muižā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
14.jūnijā 18:00 Oleru muižā aicinām uz senās mūzikas koncertprogrammu “Baroka pērles”! | Skatīt vairāk
Mierīga elegance un izsmalcināts mājīgums! Dome Hotel
5 zvaigžņu viesnīca Vecrīgas sirdī, kur stils saplūst ar viesmīlību, 17. gadsimta arhitektūra harmoniski ar mūsdienu tehnoloģijām, un izsmalcināta | Skatīt vairāk
Viesu māja “WoodStay” TAKA
Viesu māja “WoodStay” atrodas pašā Augšdaugavas nacionālā parka sirdī, starp augošām priedēm un bērziem, tikai 10-15 minūšu brauciena | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com