Uz Royal Caribbean Quantum klases kuģiem darbosies roboti-bārmeņi

Vai jūs uzdrošinātos nobaudīt robota pagatavotu kokteili? Roboti-bārmeņi solās būt viens no neskaitāmiem tehnoloģiskajiem jaunievedumiem uz kompānijas "Royal Caribbean International" (RCI) jaunajiem "Quantum" klases kuģiem.

Bārā "Bionic Bar", kāds būs atrodams gan uz "Quantum of the Seas", gan "Anthem of the Seas" klāja, dzērienus pasažieri varēs pasūtīt ar planšetdatoru starpniecību, lai jau drīz vērotu, kā tos uzjauc robota roka.

Tas gan nebūt nav vienīgais futūristiskais jaunievedums, ar ko pasažierus pārsteigs jaunie kruīzu kuģi. Kā izrādās, pasažieriem arī iekšējās kajītēs būs iespējams baudīt skatu uz jūru – tiesa gan, virtuālu. Pateicoties "virtuālajiem balkoniem" jeb ar stereo skaļruņiem aprīkotiem 80 collu LED ekrāniem, kajītēs bez iluminatoriem reāllaikā tiks attēlots aiz borta notiekošais.

Citas tehnoloģiskas inovācijas ietvers tiešsaistes reģistrāciju kruīzam, kas, kā apgalvo RCI, aizņems vien 10 minūtes un ļaus izvairīties no rindu veidošanās; bagāžas izsekošanas servisu un digitālas aproces, kas kalpos gan kā kajīšu atslēgas, gan rīki pirkumu veikšanai uz kuģa. Tāpat pasažieriem būs pieejama mobilā lietotne/kruīza kalendārs "Royal iQ", kas palīdzēs rast atbildi uz visdažādākajiem jautājumiem par ceļojumu. Uz abiem "Quantum" klases kruīzu kuģiem solīts ierīkot arī īpaši ātru bezvadu internetu.

Ne mazāk satriecoša solās būt arī izklaides programma uz abiem kuģiem. Pārsteigumus viesiem sagādās seši ultramoderni ekrāni "Roboscreens", kurus pārvietos robota rokas, kā arī "Vistarama" – panorāmas logi, kas kopā ar 18 projektoriem spēs pārtapt gigantiskā "skatuvē" digitālu izrāžu demonstrēšanai.

Kā apgalvo RCI, abi kuģi, pateicoties enerģiju taupošām modernajām tehnoloģijām, būs arī videi draudzīgāki nekā to priekšgājēji.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.05.2025 - 16.06.2025 Vasaras saulgriežu svinības un tirdziņš  Valmieras novada Tūrisma pārvalde
15. jūnijā no plkst. 11.00 līdz 15.00 pie Valmiermuižas alus darītavas vasaras saulgriežu svinības un tirdziņš “Gardu muti”. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.06.2025 - 17.06.2025 Work And Travel-pēdējā iespēja šaja sezonā Nikos Travel
Ir sākusies pierakstīšanās uz interviju ar labākās Kipras viesnīcās pārstāvjiem, kuras notiks Rīgā (online). Vietu skaits ir ierobežots. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.06.2025 - 17.06.2025 ALDEMAR OLYMPIAN VILLAGE (5) Atlantic Travel
Peloponesa, Grieķija. Viesnīcai ir milzīga teritorija ar skaisti koptiem dārziem, gara krasta līnija un plaša smilšu pludmale. | Skatīt vairāk
no 1230 EUR
Ātrākais veids kā tikt ziņu jaunumos! TurismaBizness.lv
Tikai 24 stundu laikā par 130 eiro + PVN ir iespējams nokļūt tūrisma ziņu portāla Travelnews.lv un BalticTravelnews.com ziņu lentā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com