Travelnews.lv sadarbībā ar «Coral Travel» apskata ekskluzīvas ģimenes viesnīcas un uzzina, kur mitinās futbola klubu prezidenti

27. aprīlis izvērtās gana darbīgs mums – tūroperatora “Coral Travel” organizētajai infotūres dalībniekiem. Jau no paša rīta izrakstījāmies no fantastiskās “Ela Excellence” viesnīcas, apskatījās piecas ļoti labas viesnīcas un esam iekārtojušies jaunajā mājvietā “Xanadu Resort Belek”. Kopā infotūres ietvaros līdz pēcpusdienai nostaigāti nieka 11007 soļi.

No redzētajām viesnīcām šoreiz vēlos izcelt pat trīs – “Cullinal Belek”, “Cornelia Diamond” un “Susesi Luxury Resort”.

Vislielāko interesi infotūres dalībniekiem izraisīja tieši “Cullinal Belek”, jo šī viesnīca ir pavisam jauna un pretendē būt par vienu no labākajām. Jā, iespējams, tā arī būs, bet pagaidām radās iespaids, ka viss vēl līdz galam nav izdarīts. Proti, pavisam nelielas nianses, kas liecina, ka pilnībā viesnīca vēl nav uzpucēta vislabākajā kārtībā, bet tūdaļ, tūdaļ par tādu taps. Istabiņas ir gaumīgas, bez liekām detaļām. Līdz ar to, ka viesnīca nule kā uzcelta, teritorija vēl nav tik zaļa, kā varbūt gribētos, un daudz mākslīgo ziedu. Protams, tas ir laika jautājums, un viss būs labi. Bet viss būs tiešām ļoti labi jau pavisam drīz, un šī viesnīca droši varēs pretendēt būt par vienu no labākajām - gaumīga, stilīga, ar izdomu, kur atpūsties ģimenēm ar bērniem. Tādiem, kuri var to atļauties finansiāli.

“Cornelia Diamond” ir celta 2013. gadā, bet galvenais jaunums – 2020. gadā uzceltā, varētu pat teikt, bērnu pilsētiņa! Te nu ir bijusi pamatīga izdoma, un bērniem, sākot jau no paša mazākā vecuma, līdz par 17 gadu vecumam, te tiešām ir ko darīt! Lego istaba, “Play Station”, dažādas atrakcijas. Ja braucat atpūsties kopā ar bērniem, tad droši varat izvēlēties šo viesnīcu, jo jaunā paaudze nebūt nebūs vīlusies un būs gana aizņemta!

Istabiņas ir diezgan tumšas, bet mājīgas. Patiks tiem, kuriem tīk dienas laikā nosnausties – aizvelkot aizkarus priekšā logiem, neiespīdēs neviens saules stars. Bet tepiķi gaiteņos slāpē citu atpūtnieku soļus – tas nozīmē, ka skaļi skraidošie kaimiņi nepamodinās un ļaus izbaudīt siestu.

Šajā viesnīcā mums bija iespēja izbaudīt pusdienas, un vārdam “izbaudīt” šajā gadījumā vārda vistiešākajā nozīmē. Pavārs šeit ir izcils, viss, ko pagaršojām no zviedru galda, bija fantastiski gardi! Te ir gan plaša izvēle gan gaļas, gan zivju, gan saldumu mīļotājiem. Turklāt restorāns ir tik gaumīgi iekārtots, ka tiešām rodas iespaids, ka ieturi maltīti nevis viesnīcā, bet īstā restorānā!

Un visbeidzot “Susesi Luxury Resort”. Šajā viesnīcā visvairāk pārsteidza “Royal Suites”numuri – vairāk nekā 200 kvadrātmetrus plašim ar diviem džakuzi, savu privāto baseinu, fantastisku skatu no balkona un gaumīgi iekārtotām divām guļamistabām un jauku viesistabu! Jā, fantastiski! Tiesa gan, šāda istabiņa maksājot nieka 11 reizes dārgāk, nekā parastās superior istabiņas, un “Royal Suites” savai atpūtai parasti izvēloties futbola klubu īpašnieki un prezidenti...

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Viesnīca “Sventes muiža” TAKA
Viesnīca piedāvā komfortablus numurus, mājīgu restorānu, smēķēšanas salonu, biljardu, krievu un turku pirtis, burbuļvannu. | Skatīt vairāk
Oceania Cruises Luksus kruīziem 55%  Estravel Latvia
2025. un 2026. gada kruīzi // vairāk kā 90 piedāvājumi // atlaide līdz 55% // Pērc līdz 30.07. - vietu skaits par akcijas cenām ierobežots | Skatīt vairāk
no 2409 EUR
Bebrenes muižas komplekss TAKA
Bebrenes muižas ansamblis ir viens no nedaudzajiem Sēlijā, kurā pilnībā ir saglabājušies visi 19. gs. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com