Pasaules ceļojumu un tūrisma padome (PCTP) uzsāk jaunu tūrisma kampaņu

Pasaules ceļojumu un tūrisma padome (PCTP) ir sākusi jaunu kampaņu, aicinot visas pasaules valdības atsākt starptautiskos ceļojumus un ļaut pasaulei vēlreiz apvienoties.

Pēc vairāk nekā gadu ilgiem “lokdauniem’’ Covid-19 pandēmijas dēļ, jaunā kampaņa parādīs to ,cik svarīga starptautiskā ceļošana ir gan indivīdiem, gan uzņēmumiem.

Tā arī mudinās ceļotājus dalīties ar ceļojumu pozitīvo ietekmi uz viņu dzīvi un garīgo veselību.
Izmantojot sociālos medijus, kampaņa Reunite mudinās cilvēkus no visām pasaules malām dalīties savos stāstos par to, kā tūrisms ir ietekmējis un mainījis viņu dzīvi.

PCTP uzskata, ka, lai arī tūrisms sniedz nozīmīgu ieguldījumu pasaules ekonomikā, tas ir arī būtisks veids, kā indivīdi var sazināties, piedzīvot un atklāt dažādas pasaules kultūras.

Kampaņā ir ietverts patīkams un pozitīvs video, kurā parādīts, ka ir laiks atsāk ceļošanu, apvienot ģimenes, draugus, kolēģus un kopienas.

Tā kā aizvien straujāk norisinās vakcinēšanās process un sāk samazināties Covid-19 saslimšanas gadījumu skaits, valdībām ir svarīgi apzināties, ko tūrism dod ekonomikai un iedzīvotājiem. Tik pat svarīgi ir atzīt, ka daži reģioni un valstis joprojām cīnās, lai pandēmiju kontrolētu, un ka lielākā daļa vakcināciju ir bijušas attīstītajās valstīs. Tas nozīmē, ka pandēmija turpina izplatīties tajās valstīs, kurām nav vienlīdzīga pieeja vakcīnām.

Ceļošana sniedz atmiņas, kas ilgst visu mūžu un arī apbrīnojamas pieredzes, ar kurām dalīties. Ceļojumi sniedz arī pozitīvu labumu pasaulei. Ceļojot, cilvēki var paši izpētīt un atklāt jaunas vietas un iegūt pārsteidzošu pieredzi, kā arī iepazīt jaunus cilvēkus.

Pēdējā gada laikā PCTP ir daudz devusi tūrisma sociālo un garīgo ieguldījumu atbalstīšanā. Ar jauno kampaņu cer palīdzēt sākt tūrisma nozares atveseļošanos caur patiesi vērtīgu pieredzi: atkalapvienošanās ar tiem , kas katram ir vissvarīgākie.

Vairāk informācijas:
www.wttc.org

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Viesu māja “Vintāža” TAKA
Viesu māja “Vintāža” piedāvā atpūtu pašā Dervanišķu ezera krastā, banketu zāli svinību rīkošanai (līdz 45 cilvēkiem). | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.06.2025 - 27.06.2025 Programma bērniem Nikos Travel
Veselības programma paredzēta bērniem vecumā no 4 līdz 16 gadiem (ieskaitot). Procedūras tiek noteiktas individuāli medicīniskās konsultācijas laikā. | Skatīt vairāk
435 EUR
CHADA viesnīcas - Krabi un Ko Lanta Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, brokastis, 7 naktis viesnīcā un atpūtas piedāvājums // Piemērotas ģimenēm un pāriem mierpilnai atpūtai! | Skatīt vairāk
no 1330 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 27.06.2025 Chris Noah koncerts Liepājas reģiona TIB
Talantīgais latviešu mūziķis un radio hitu autors Chris Noah 27. jūnijā aicina uz īpašu vasaras koncertu Liepājā Tipogrāfijas radošā kvartālā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com