Seviļa un Pafa - Eiropas 2023. gada viedā tūrisma galvaspilsētas

2022. gada 9. novembrī atbildīgās Eiropas Savienības žūrijas komisijas tikšanās reizē Briselē Spānijas pilsēta Seviļa un Kipras pilsēta Pafa atzītas par 2023. gada viedā tūrisma galvaspilsētām.

Šajā sacensībā piedalījās 29 pilsētas no 13 valstīm. Abu pilsētu centros uz gadu tiks novietotas skulptūras, kuras simbolizēs viedā tūrisma galvaspilsētu statusu.

Žūrija izvērtējusi vairākus kritērijus statusa piešķiršanai, tostarp pieejamību, digitalizācju, ilgtermiņa politiku, radošumu un kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu. Tā ir viena no Eiropas Savienības iniciatīvām nolūkā veicināt labo praksi viedā tūrisma jautājumos.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.05.2025 - 21.06.2025 Aviobiļetes - vasara, rudens un ziema SKY24.LV
Populāri galamērķi, turp un atpakaļ. Pērc līdz 20.06. // Akcijas vietu slaits ir ierobežots - Neatlieciet! | Skatīt vairāk
no 79 EUR
Sezonas ķēriens outlet ciemata veikalos ViaJurmala
Laiks doties uz outlet ciematu - neatkarīgi no tā, vai lūkojies pēc perfektām kurpēm vai ideālas vasaras kleitas. | Skatīt vairāk
MESA akustiskais koncerts “Atbalss” Tukuma TIC
Vienīgais MESA vasaras koncerts brīvdabā notiks Tukumā, Rožu svētku laikā! Koncertprogrammas “Atbalss” akustiskajā versija. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com