Parīzes iedzīvotāji referendumā iebilst pret apvidus auto

Būt vai nebūt Francijas galvaspilsētas ielā lielajiem apvidus auto? Parīzieši referendumā nobalsojuši par stāvvietu maksu trīskāršošanu apvidus automobiļiem.

Referendumā gan piedalījās apmēram 6% balsstiesīgo vēlētāju. Viņiem bija jāatbild uz jautājumu, vai maksu par stāvvietu apvidus auto vajadzētu palielināt no sešiem līdz 18 eiro Parīzes centrā un no četriem uz 12 eiro pilsētas nomalēs. 

54% nobalsoja par maksas palielināšanu, bet 45,5% bija pret.

Vietā gan piebilst, ka jaunie noteikumi neattieksies uz mazgabarīta apvidus auto, taču attieksies uz ģimenes spēkratiem un saimnieciskos nolūkos izmantojamiem pikapiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Bebrenes muižas komplekss TAKA
Bebrenes muižas ansamblis ir viens no nedaudzajiem Sēlijā, kurā pilnībā ir saglabājušies visi 19. gs. | Skatīt vairāk
Atpūtas komplekss “Beļmonti” TAKA
Atpūtas komplekss “Beļmonti” piedāvā naktsmītnes 3 viesu mājās (kopā 20 guļvietas), pirti, ugunskura vietas, labiekārtotas peldēšanas vietas. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com