Mazliet garlaicīga, bet tik un tā labākā valsts pasaulē jau trešo gadu pēc kārtas

“U.S. News & World Report” publicējis ikgadējo labāko valstu reitingu, kurā jau trešo gadu pēc kārtas uzvar Šveice, vēsta “Mirror”.

Valsts ar 8,7 miljoniem iedzīvotāju ir priekšā tādām valstīm kā Japāna, ASV, Kanāda un Austrālija.

Reitings balstīts uz globālas aptaujas rezultātiem, kur aptaujāti 17 tūkstoši cilvēku no 36 pasaules valstīm. Ņemti vērā tādi aspekti kā drošība, ekonomiskā stabilitāte, cilvēku labklājība un citi faktori.

Iespējams, ka Šveice, lai gan atrodas Centrāleiropā, atšķiras no citām Eiropas valstīm. Pirmkārt jau tādēļ, ka tā nav Eiropas Savienības sastāvā. Tāpat arī tādēļ, ka galvenos lēmumus pieņem tauta referendumos, paarot to par demokrātijas paraugu. Turklāt Šveicei nav valsts galvas, bet to vada septiņu cilvēku Federālā padome.

Aptaujātie gan tomēr ir nodēvējuši Šveici par nedaudz garlaicīgu valsti, taču norādījuši uz tās skaistumu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Rīgas centrā atvērusies moderna klīnika Republikas laukuma klīnika
Moderna klīnika vietējiem iedzīvotājiem un ārvalstu ceļotājiem, kas nodrošina speciālistu konsultācijas apvienojumā ar USG un laboratoriskiem | Skatīt vairāk
Atpūta un ūdens prieki Druskininkos  Estravel Latvia
Nakšņošana 2 personām izvēlētajā numurā vai apartamentos // brokastis // ūdens parka un saunu centra apmeklējums | Skatīt vairāk
no 103 EUR
Summer body, ja ir LuLū piciņa! Pica Lulū
Cepam gardas un sātīgas picas! Un nogādāsim tur, kur tev vajadzēs! Pasūti! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com