Venēcijā pēc 70 gadiem tiek būvēts tilts

Venēcija ir lēmusi būvēt jaunu tiltu pār Canal Grande, kur pēdējais tilts ir celts pirms 70 gadiem. Pilsēta ir izvēlējusies spāņu arhitektu Santiago Calatrava, kurš ir pazīstams pasaulē ar elegantām un vieglām konstrukcijām. Viņa konstruētie tilti Seviļā, Barselonā, Bilbao ir ieguvuši starptautisku atzinību.

Būvdarbi ir sākušies 28.07.2007 un 857 metrus garais tilts tiks nodots 2009.gadā. Tas ir ceturtais tilts pāri Canal Grande un savienos salu Tronchetto ar autobusu ostu. Tiltu izmantos arī mazbānītis, kuru vienlaikus varēs izmantot 200 cilvēki, pārbraucot 3 minūtēs no vienas puses uz otru.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.06.2025 - 12.07.2025 Jūras svētki Liepājā Liepājas reģiona TIB
Svētku apmeklētāji aicināti ienirt muzikālos, radošos un brīnumu pilnos viļņos, kas piedāvās daudzveidīgas muzikālās programmas. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.06.2025 - 15.07.2025 Nepalaid garām – piesakies tagad! Latvia Tours - Berga bazārs
Nezaudē iespēju piedzīvot neaizmirstamus brīžus un jaunas vietas – izvēlies savu piedzīvojumu no mūsu populārākajiem maršrutiem! | Skatīt vairāk
no 38.00 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com