Briti atzīst Londonas sinagogu par nacionālo pieminekli

Lielbritānijas valdība ir atzinusi Ņjūvestendas sinagogu, kas atrodas Londonā, par nacionālo pieminekli. Līdz ar to šī sinagoga nostājas vienā rindā ar Bekinghemas pili un Stounheidžu.

Iekļūstot šajā valdības atzītajā sarakstā, tagad sinagoga, kas celta 1879.gadā, varēs gūt finansiālu atbalstu jebkādiem remontdarbiem.

Jāatzīmē, ka Lielbritānijas valdība līdz šim bija iekļāvusi nacionālo pieminekļu sarakstā tikai vienu sinagogu, proti, Bevis-Marks sinagogu, kas atrodas Londonas austrumu daļā (pirmā valstī uzceltā sinagoga – 1701.gads).

Patlaban šo sinagogu patstāvīgi apmeklē apmēram 400 ģimenes. Taču tā kā Ņjūvestendas sinagoga ir ļoti krāšņa, tad šurp laulāties brauc ļoti daudzi ebreji no visas Lielbritānijas.

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Edītes Pauls-Vīgneres izstāde  Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 8. jūlija līdz 3. septembrim Valmieras muzeja Izstāžu namā būs skatāma izcilās tekstilmākslinieces Edītes Pauls-Vīgneres (1939–2025) darbu | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.07.2025 - 10.07.2025 BERGIZ HOTEL & RESORTS 5* / Turcija Atlantic Travel
- atrodas gleznainā dabas amfiteātrī – starp kalniem un dzidrajiem Vidusjūras ūdeņiem, ar daudzveidīgām izklaides iespējām. | Skatīt vairāk
no 924 EUR
Brokastis bieži pārtop pusdienās! Skrundas muiža
Jūlijā Skrundas muižas restorāns būs atvērts viesiem vēl pieejamāk, sākot no trešdienas līdz svētdienai. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.07.2025 - 10.07.2025 Festivāls "Izgaršo kantrī Latgalē"  Krāslavas TIC
4.-5. jūlijā, Krāslavas novada Kalniešu pagastā viskija darītavas "De Kriek distillery" teritorijā norisināsies festivāls “IZGARŠO KANTRI | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com