Norvēģijā būvēs sniegavīru pilsētu

Norvēģu pilsētiņā Molselvā plānots izveidot sniega viesnīcu un sniegavīru tematisko parku. Tā mazpilsētas 6600 iedzīvotāji cer veiksmīgi konkurēt ar slaveno «Santaklausa ciematu», kas atrodas kaimiņos esošajā Lapzemē.

«Sniegavīrs ir dabisks un autentisks personāžs, kas asociējas ar ziemu, savukārt Santaklauss ir vulgārs plastmasas izstrādājums, ko nedrīkst ieteikt bērniem,» uzskata projekta adītājs Evens Hegboms.

Pēc viņa vārdiem, Norvēģijas varas iestādes jau sākušas procesu, lai Bardufosas pilsētas lidostu pārdēvētu par «Starptautisko sniegavīru lidostu».

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Gudri - Rudens brīvlaika ceļojumi tagad! Estravel Latvia
Lieliska iespēja rezervēt Rudens Skolēnu brīvlaika ceļojumu jau tagad! piedāvājumi 7-9 naktīm, dažādi galamērķi! Vairāk piedāvājumu jautājiet | Skatīt vairāk
no 875 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.07.2025 - 14.07.2025 Dzimšanas diena mums- dāvanas Jums Nikos Travel
Dzimšanas diena mums - Dāvanas Jums! Rezervē ceļojumu un saņem garantētu dāvanu! Vislabākās dāvanas- ierobežotā daudzumā | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com