Šarlotenburgas pils aicina apmeklētājus uz muzikālām ekskursijām

Vācijas galvaspilsētā Berlīnē esošo Šarlotenburgas pili nereti dēvē par vācu Versaļu. Šī gada rudenī pils apmeklējumi ir kļuvuši vēl interesantāki, pateicoties klasiskās mūzikas koncertiem.

Pils apmeklētāji, staigājot cauri zālēm var klausīties mūzikas skaņas. Speciāli uzaicinātie mūziķi tiek ieģērbti baroka laika tērpos un viņi atskaņo Baha, Mocarta un citu izcilo XVII un XVIII gadsimta mūziķu skaņdarbus.

Koncerta biļetes cena ir sākot no 49-88 eiro. Īpašā programma ilgs no šī gada 31.oktobra līdz pat nākošā gada 3.janvārim.

Jāatzīmē, ka Šarlotenburgas pils ir viena no krāšņākajām baroka laika arhitektūras pieminekļiem Vācijā. Pils tika celta kā lauku rezidence karaļa Frīdriha I sievas karalienes Sofijas Šarlotes pavadībā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ceļojumi uz Turciju Novatours
Ja sapņo par īstu vasaru - saulainu un siltu - aicinām pievienoties ceļojumos uz Turciju! ☀ ✈️ Lidojam vairākas reizes nedēļā uz Antāliju. | Skatīt vairāk
no 379 EUR
Vaidavas vasarā – “Rīgas modes” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
10.jūlijā plkst. 19.00 Vaidavā ierodas grupa “Rīgas modes”! Svinēsim vasaru kopā Vaidavā! | Skatīt vairāk
no 15 EUR
Vasaras karstākie datumi aizpildas strauji Kaļķu vārti
Vasaras karstākie datumi aizpildas strauji! Rezervē neaizmirstamu kāzu banketu laicīgi. Rīgas restorāns vecpilsētas vēsturiskajā un darījumu | Skatīt vairāk
Gudri - Rudens brīvlaika ceļojumi tagad! Estravel Latvia
Lieliska iespēja rezervēt Rudens Skolēnu brīvlaika ceļojumu jau tagad! piedāvājumi 7-9 naktīm, dažādi galamērķi! Vairāk piedāvājumu jautājiet | Skatīt vairāk
no 875 EUR
Uzņēmumi


SIXT Latvija
,


Ludzas novada TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com