Paaugstinās ieejas biļešu cenu Kenijas nacionālajos parkos

Sākot ar 2011. gadu, atpūtniekiem Kenijā par ieejas biļetēm dažos no nacionālajiem parkiem karstākās tūristu sezonas laikā būs jāmaksā vairāk, tā ziņo Kenijas tūrisma centrāles pārstāvniecība.

Sākot ar 01.01.2011, organizācija Kenya Wildlife Service noteikusi, ka par ieejas biļetēm Lake Nakuru un Amboseli nacionālajos parkos pieaugušajiem būs jāmaksā 58 eiro 46 eiro vietā, bet bērniem, jauniešiem un studentiem - 31 eiro 23 eiro vietā. Arī Aberdares, Austrumu un rietumu Tsavo un Meru parkos biļešu cenas tiks paaugstinātas no 38 uz 46 eiro pieaugušajiem un no 19 uz 23 eiro jauniešiem un bērniem.

Aktīvākā tūrisma sezona Kenijā ir janvāris, februāris, augusts, septembris un oktobris.

No gūtajiem ieņēmumiem tiks uzlabota nacionālo parku infrastruktūra. Organizācija Kenya Wildlife Service ziņo, ka tiks uzlaboti žogi un barjeras, ceļi, ceļu rādītāji un tilti.

Vairāk informācijas par Kenijas nacionālajiem parkiem iespējams atrast interneta vietnē www.magical-kenya.com.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Labākā ceļojuma daļa: apstāšanās Stambulā! Turkish Airlines
Stambula ir pasakaina metropole, kas savieno Eiropu un Āziju ar elpu aizraujošu arhitektūru, mazām kafejnīcām un vēsturiskiem notikumiem. | Skatīt vairāk
Strauji augošs galamērķis Eiropā! Latvia Tours
Ja meklē vietu, kur zilganzaļi jūras ūdeņi satiekas ar kalnu ainavām, cenas ir draudzīgas un piedzīvojumi – neaizmirstami, Albānija būs Tavs šīs | Skatīt vairāk
no 486 EUR
Uzņēmumi


WOOPS
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com