Relaks Tūre: Pārdomas un miers pirms došanās Andu kalnu pārgājienā - II daļa [1]

Ar piedzīvoto Andu kalnos (Kordiljeros) Travelnews.lv lasītājus iepazīstina Hardijs Madzulis, Relaks Tūre vadītājs. Ceļojuma iespaidi tiks publicēti vairākās daļās, tāpēc lūdzu, sekojiet līdzi!!!

 

2.diena - 3.februāris, ceturtdiena

Pārdomas un miers

Šodien ir brīvdiena, un ļoti prātīgi, ka pēc pamatīgas izjādes katra nākošā diena ir brīva, lai varētu relaksēties. Katrs atrod savu nodarbi. Ejot pa kalnu upi, atrodu milzīgu akmeni. Nekur jau nav jāsteidzās. Šeit nav interneta un mobilo sakaru. Vēlāk izlieku gultu ārpus telts un veroties Andu kalnos sauļojos. Gulta ir vieglas konstrukcijas, saliekama, tai pašā laikā ļoti ērta. Marcela visiem veic masāžas. Tam nolūkam pirms un pēc pusdienām tiek pārkārtota telts – restorāns.

Praktiskas lietas:
Lidojums: Lai nokļūtu Santiago de Chile, lidojot no Rīgas ir jārēķinās ar trim lidojumiem. Piemēram, Rīga - Frankfurte - Buenosairesa - Santjago de Čīle.
Ceļasoma: Ceļasomā cenšaties aizmirst savus personīgos tualetes piederumus, jo ekspedīcijas somā jums būs pilnīgi viss nepieciešamais - sākot no saliekamās zobu birstes līdz pat skuveklim un želejveidīgajām putām.
Vismaz 45 dienas pirms ceļojuma jums ir jāiesniedz savu drēbju izmēri, lai vietējais skrodnieks tieši jums uzšūtu jātniekam nepieciešamo tērpu. Paņemiet līdzi labus vieglus kalnākāpēju zābakus. Čemodānā jābūt daudz brīvai vietai, jo pēc ceļojuma visu ekipējumu jūs varēsiet ņemt līdz, un kā sāpēs sirds, ja somā nebūs vietas. Jūsu tērps gluži kā fotogrāfijas būs labākā atmiņa par veikto piedzīvojumu!
Ko vēl apskatīt? Atpakaļceļā ir dažādas papildu iespējas - ar autobusu aizbraukt uz Argentīnas vīnu dzimteni Mendozas reģionu un tālāk uz Buenosairesu, doties uz Saltas provinci lai izbrauktu ar debesu vilcienu, apmeklēt Ledāju Nacionālo parku Patagonijā vai Iguazu ūdenskritumus. Konsultējoties ar katru personīgi atradīsim labāko risinājumu.
Potes: Nav vajadzīgas
Pārtikas produktu karantīna: Čīlē ir stingri aizliegts ievest pārtikas produktus. Gan rokas, gan lielā bagāža tiek skanēta un izņemti visi produkti. Praksē redzēju, ka izņem arī neatvērtu medus burku.
Telefons: Kalnos nav pārklājuma, tāpēc atstājiet to viesnīcā.
Elektrība: Kalnos nebūs iespējams uzlādēt fotoaparātu, tāpēc akumulatoram ir jābūt kārtīgi uzlādētam.

 

Vairāk informācijas: www.relaksture.lv

Ceļojuma pirmo daļu lasiet šeit!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Gaida 06/06/2011 11:17 Kad būs turpinājums? Pastāstiet arī par skaistajām meitenēm!

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.06.2025 - 02.07.2025 Uz Žagares ķiršu festivālu Nikos Travel
Reizi gadā Žagare pārtop par Ķiršu galvaspilsetu. Visgaržīgākas ogas, jautrība...pa ceļam apciemosim mūsu iemīļoto objektu-ZS Līcīši | Skatīt vairāk
40 EUR
JAUNUMS - Toskāna,cena no 579 eur! Itaka Latvia
Toskāna valdzina ar viļņojošām kalnu ainavām, saulainām vīna dārzu terasēm un šarmantiem viduslaiku ciematiem. | Skatīt vairāk
no 579 EUR
MESA akustiskais koncerts “Atbalss” Tukuma TIC
Vienīgais MESA vasaras koncerts brīvdabā notiks Tukumā, Rožu svētku laikā! Koncertprogrammas “Atbalss” akustiskajā versija. | Skatīt vairāk
Stilīgs jumta terases restorāns un bārs! Stage 22
Rīgas 5 zvaigžņu viesnīcas «Grand Hotel Kempinski Riga» restorāna «Stage 22» apmeklētāji savas maltītes un izcilos kokteiļus var baudīt arī | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com