Maskavas viesnīcas atzītas par dārgākajām 2012. gadā

Lielbritānijas aģentūra Hogg Robinson Group ir noskaidrojusi top 10 pilsētas, kurās ir visdārgākās naktsmītnes. Aptaujā vērtēts viesnīcu piedāvājums laika periodā no šī gada janvāra līdz jūlijam.

Jau astoto gadu pēc kārtas šī topa augšgalā atrodas Maskava, kur vidēja cena par nakti viesnīcā ir 324 eiro. Aģentūras eksperts skaidro, ka iemesls šādai vidējai cenai ir plašais naktsmītņu piedāvājums, kuru starpā ir arī elitāras viesnīcas ar īpaši augstām cenām. Piemēram, Ritz-Carlton viesnīcā prezidenta apartamenti izmaksā 14 000 eiro diennaktī.

Otrajā vietā ierindojas Nigērijas pilsēta Lagosa. Cenas Rietumeiropā ir samazinājušās un topā iekļuvušas vien divas pilsētas Šveicē un Parīze. Trešo topa vietu ieņem Ženēva, kur vidējā viesnīcas cena ir 271 eiro. Tai seko Cīrihe ar 265 eiro. Augstākminētā Parīze ieņem devīto vietu.

Pārējās topā iekļautās pilsētas ir Rio de Ženeiro, Ņujorka, Sidneja, Honkonga un Vašingtona.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Labākā ceļojuma daļa: apstāšanās Stambulā! Turkish Airlines
Stambula ir pasakaina metropole, kas savieno Eiropu un Āziju ar elpu aizraujošu arhitektūru, mazām kafejnīcām un vēsturiskiem notikumiem. | Skatīt vairāk
Naukšēnu svētki “Ziedu straumē” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 4.-6. jūlijam norisināsies Naukšēnu pagasta svētki “Ziedu straumē”. Aicinām apmeklēt dažādās aktivitātes! | Skatīt vairāk
2025. gada UEC Eiropas BMX čempionāts Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Šajā vasarā Latvijas BMX galvaspilsēta atkal nonāks Eiropas uzmanības centrā — no 10. līdz 13. jūlijam Valmiera uzņems 2025. gada Eiropas BMX | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.06.2025 - 30.06.2025 Summer body, ja ir LuLū piciņa! Pica Lulū
Cepam gardas un sātīgas picas! Un nogādāsim tur, kur tev vajadzēs! Pasūti! | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Estravel Latvia
,


Grand Palace Hotel
,


Nikos Travel
,


Radisson Blu Rīdzene Hotel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com