Krievu sportisti nodara postījumus Atēnu akropolei

Diviem krievu sportistiem nācies stāties tiesas priekšā Grieķijā pēc tam, kad viņi, nodarbojoties ar vingrošanu, nodarīja bojājumus slavenajai Atēnu akropolei.

Kā vēsta ziņu aģentūra "RIA Novosti", divi jaunieši, kuri Grieķijā bija ieradušies no Čeļabinskas, 2 500 gadu seno citadeli izmantoja parkūra – ekstrēmā sporta disciplīnas, kuras dalībnieki skrējienā pārvar dažādus pilsētvides šķēršļus – treniņam.

Konstantīns S. un Dmitrijs K. ignorēja sarga prasību pārtraukt iesākto un turpināja vingrojumus uz kāda tempļa sienas. Galu galā no tās atdalījās krietns akmens fragments, un abi tika aizturēti.

Laimīgā kārtā viens no vīriešiem tika cauri sveikā bez soda, taču otram par vairākām apsūdzībām, tostarp senvietas bojāšanu, tiesa piesprieda 30 dienas ieslodzījumā gadījumā, ja viņš Grieķijā pastrādās vēl kādu likumpārkāpumu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Valmieras novada tūrisma akcija Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 1. jūnija aicinām visus piedzīvojumu medniekus piedalīties tradicionālajā Valmieras novada tūrisma akcijā “Dārgumu medības”! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.06.2025 - 29.06.2025 Skriešanas un pārgājiena sacensības  Valmieras novada Tūrisma pārvalde
28. jūnijā 11.00 aicinām visus sporta entuziastus un pārgājena cienītājus uz skriešanas un pārgājiena sacensībām “TRĪS TILTI” Mazsalacā! | Skatīt vairāk
no 3 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com