Rotaļlietu ražotājs Lego pirmo reizi piedāvā figūru ratiņkrēslā (video)

Daudzus gadus cilvēki ar īpašām vajadzībām kritizēja un lūdza dāņu rotaļlietu ražotāju Lego piedāvāt figūras, kas raksturotu sadzīviskas situācijas, kurās ikdienā sastopas cilvēki ar īpašām vajadzībām. Nirnbergas rotaļlietu izstādē Lego prezentēja pirmo figūru ratiņkrēslā.

Tas daudziem cilvēkiem ir ļoti emocionāls brīdis, jo šobrīd pasaulē ir vairāk nekā 150 miljoni bērnu ar īpašām vajadzībām. Jaunās Lego figūras seju rotā smaids un tā izstaro optimismu. Tā ir ieģērbta sarkanā T-kreklā, džinsu biksēs un pelēkā cepurē.

Daudzas cilvēktiesību organizācijas sociālajos medijos ļoti atzinīgi novērtē jauno figūru un cer, ka dāņu uzņēmums šo tēmu atbalstīs arī nākotnē ar jauniem projektiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas komplekss “Beļmonti” TAKA
Atpūtas komplekss “Beļmonti” piedāvā naktsmītnes 3 viesu mājās (kopā 20 guļvietas), pirti, ugunskura vietas, labiekārtotas peldēšanas vietas. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 28.06.2025 SUP rīti Līvānu novadā Līvānu TIC
Kad pasaule vēl guļ, un ūdens ir kā spogulis, mēs aicinām Tevi sākt dienu citādi — uz SUP dēļa, Līvānu novada dabas skaistumā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.06.2025 - 30.06.2025 Summer body, ja ir LuLū piciņa! Pica Lulū
Cepam gardas un sātīgas picas! Un nogādāsim tur, kur tev vajadzēs! Pasūti! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.06.2025 - 30.06.2025 Mierīga elegance un izsmalcināts mājīgums! Dome Hotel
5 zvaigžņu viesnīca Vecrīgas sirdī, kur stils saplūst ar viesmīlību, 17. gadsimta arhitektūra harmoniski ar mūsdienu tehnoloģijām, un izsmalcināta | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com