Austrumviru apriņķis Igaunijā iesaistās cīņā par Somijas ceļotājiem

Igaunijas Austrumviru apriņķis robežojas ar Krieviju. Taču tagad Narva un apriņķī esošās viesnīcas iesaistās cīņā par Somijas ceļotāju skaita palielināšanu, vēsta “Err.ee”.

Jau 2024. gadā Somijas tūristu skaits pieaudzis par 13%. Uzdevums nav viegls, jo Somijas ceļotāji ir konservatīvi un izvēlas ceļot uz sev labi pazīstamiem galamērķiem kā Tallina un Pērnava.

Taču Austrumviru tūrisma pārstāvji rokas nenolaiž – lai iepazīstinātu ar savu reģionu un SPA piedāvājumiem tiek apmeklētas gan izstādes kaimiņvalstī, gan arī aicina ciemos somu žurnālistus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Brīvdienu mājas “Beibuki” TAKA
Sporta klubs “Beibuks” piedāvā atpūtas un izmitināšanas pakalpojumus līdz 40 personām Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā. | Skatīt vairāk
Atpūtas parks “Stalkers” TAKA
Labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk
Kvai upes kruīzs - JAUNUMS Estravel Latvia
Aizraujoša pieredze, iepazīstot Taizemi - jaunums, ko izbaudīsiet! 4 dienu kruīzs no Bangkokas - iepazīstiet Kanchanaburi provinci no cita skatupunkta! | Skatīt vairāk
no 989 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com