Marka Rotko centrs svin pirmo septembri

Lai atzīmētu jaunā mācību gada sākumu, Zinību dienā, 1. septembrī, kā arī septembra pirmajā svētdienā, 4. septembrī, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā būs samazināta ieejas maksa.

Pirmā septembra nedēļa ir īpaša svētku nedēļa. Garais vasaras brīvlaiks ir aizvadīts un tiek atsāktas skolas gaitas. Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs sveic ikvienu skolnieku un studentu, kā arī viņu vecākus un aicina apmeklēt 1. un 4. septembrī Rotko centru par akcijas cenām. Mainīgās izstādes skatāmas par īpaši zemu cenu - 1,50 eiro. Arī pastāvīgā Rotko mākslas centra ekspozīcija „Marks Rotko. Dzīve un māksla" ar Marka Rotko oriģināldarbiem būs iespējams apmeklēt par draudzīgu cenu - 3,00 eiro. Visa Rotko centra apmeklējums - 4.50 eiro.

Rotko centrā šobrīd ir skatāmas izstādes:

• Marks Šagāls "Mirušās dvēseles",

• Pols Hakslijs "Sešas desmitgades",

• Evrims Ozeskidži "Ierobežots dialogs",

• Laura Guoke "Lietuviešu ciemā",

• Starptautiskā Latvijas keramikas biennāle Martinsona balva,

• Ceramic laboratory "atklāšana",

• Ceramic laboratory "noslēgums".

Savukārt sestdien, 3. septembrī plkst. 17:00 svētku noskaņu radīs latviešu laikmetīgās kamermūzikas koncerts "Tagadne", ko Daugavpils Marka Rotko mākslas centra apmeklētājiem bezmaksas dāvinās muzikālā apvienība "Trio Tendo".

Akcijas laikā 1. septembrī Rotko centrs atvērts apmeklētajiem no plkst. 11:00 līdz 19:00, savukārt 4. septembrī no plkst.11.00 līdz 17.00. 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.06.2025 - 20.06.2025 Līgo svētki Ziemeļlatgalē Balvu TIC
Līgo svētku norises un svinēšana Balvu novadā - ar radošu darbošanos, teātra izrādēm, ugunskuriem, skanīgu "Līgo" un zaļumballēm. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.06.2025 - 21.06.2025 Svini vasaras saulgriežus latviskā garā Bauskas TIC
Izvēlies sev tīkamāko pasākumu, lai godinātu gada spēcīgāko nakti! | Skatīt vairāk
Smukums Tukuma apkārtnes dārzos. Tukuma TIC
Tukuma pusē dārzu ir ne viens vien – gan rožu dārzs, gan peoniju dārzi, īrisu un košumdārzi. Čadīgākie saimnieki atver savu dārzu vārtus | Skatīt vairāk
Pavasaris Salmeja ezera skatu tornī Preiļu novada TIC
Salmeja ezera skatu tornis pavasarī vilina apmeklētājus ar elpu aizraujošu ainavu un dabas plaukstošo skaistumu. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com