Šmakovkas muzejs priecē ar akcijas cenu

2020. gada novembra pirmajā svētdienā, 1. novembrī, individuālajiem apmeklētājiem Šmakovkas muzejā Vienības namā, Rīgas ielā 22a, Daugavpilī, biļetes cena būs tikai 2,15 EUR.

Muzeja apmeklētājiem ir pieejami arī bezmaksas audio gidi 6 valodās – latviešu, latgaliešu, krievu, angļu, lietuviešu un vācu valodā, pieejamas ir ekskursijas gida pavadībā un iespēja iegādāties suvenīrus.

Darba laiks 1. novembrī: plkst. 11.00 – 19.00.

Šmakovkas muzejs Daugavpilī ir modernākais šmakovkas dzērienam veltītais muzejs Latvijā. Šmakovkas muzejs piedāvā mūsdienīgu un atraktīvu stāstu par seno Latgales alkoholisko dzērienu – šmakovku, kas ir neatņemama kulinārā mantojuma sastāvdaļa. Digitālajās ekspozīcijās ar moderno tehnoloģiju palīdzību ir iespēja izzināt šmakovkas tapšanas procesu, autentiskas un iespaidīgas ražošanas iekārtas, ka arī iegūt informāciju par Latgales kultūru un vēsturi.

Pieteikt apmeklējumu var zvanot pa tālruni +371 65422818, + 371 26444810 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

Lūgums apmeklētājiem izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt Šmakovkas muzeju, ja ir infekcijas slimības simptomi vai noteikta pašizolācija. Apmeklētājiem būs pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Izzini maršrutu: Bauska-Mežotne-Code Bauskas TIC
Šajā maršrutā ikvienam ir iespēja iepazīt gan senatnīgus parkus, gan baudīt mākslas un kultūras piedzīvojumus, kā arī aktīvi pavadīt laiku dabā. | Skatīt vairāk
Latvija
"Muzeju nakts 2025" Preiļu novadā Preiļu novada TIC
Šogad Preiļu novadu akcijā pārstāvēs 5 dalībnieki - Raiņa muzejs "Jasmuiža", Preiļu vēstures un lietišķās mākslas muzejs, Vārkavas | Skatīt vairāk
Pavasaris Salmeja ezera skatu tornī Preiļu novada TIC
Salmeja ezera skatu tornis pavasarī vilina apmeklētājus ar elpu aizraujošu ainavu un dabas plaukstošo skaistumu. | Skatīt vairāk
Ieelpo pavasari Galēnu muižas parkā Preiļu novada TIC
Galēnu muižas parks pavasarī aicina apmeklētājus iegrimt mierpilnā dabas un mākslas saspēlē. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com