Valmieras vasaras teātra festivāls noritēs augustā

Valmieras vasaras teātra festivāls, kas šogad notiks no 6. līdz 8.augustam, būs veltīts bērniem un jauniešiem, aicinot māksliniekus un apmeklētājus ieraudzīt  pasauli cita acīm. Ar šī gada programmu organizatori vēlas veicināt sabiedrības saliedētību, empātiju un savstarpējo iecietību, kas īpaši svarīga laikā, kad dažādi informācijas lauki, sociālie burbuļi un nepārvarama vara grauj mierīgu līdzāspastāvēšanu. Festivāls notiks atbilstoši pandēmijas apstākļiem un ierobežojumiem, kas tobrīd būs spēkā.

Festivāla priekšplānā izvirzīta jaunā paaudze, nevis izdabājot, bet cenšoties izprast un sajust bērnu un pusaudžu redzējumu uz pasauli. Visi plānotie jaundarbi top, ieklausoties un respektējot viņu intereses, aktuālās tēmas un iesaistot arī radošajā procesā. Izrāžu veidotāju vidū neiztrūkstoši ir spilgti profesionāļi - Krista Burāne, Paula Pļavniece, Toms Treinis, Māra Uzuliņa, Klāvs Mellis, Liene Grava, Pamela Butāne, Ance Muižniece, Artūrs Dīcis un citi.

Šis būs Festivāla sestais gads. Svinot piecgadi pērn augustā, Festivāls pierādīja, ka ir spējīgs ātri, nezaudējot kvalitāti, pielāgoties un izmantot jaunos apstākļus. Šobrīd Festivāla norise plānota tā, lai attīstītu pagājušā gadā aizsāktos mākslinieciskos meklējumus. Radošais darbs pie programmas sagatavošanas notiek, rēķinoties gan ar situāciju, kad pulcēšanās būs atļauta, gan tādu, kurā skatītāju klātbūtne būs ierobežota vai nebūs iespējama vispār.

Festivāla programmu un biļetes plānots izsludināt līdz jūlija sākumam. Informācija būs pieejama valmierasfestivals.lv un festivāla sociālo tīklu kanālos Facebook un Instagram. 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Dārza svētki Jaunmoku pilī Tukuma TIC
Kā ik gadu - košs, ziedošs, idillisks vasaras pilnbrieds! Amatnieku tirdziņš, koncerts, ekskursijas. Tas viss Jaunmoku pilī! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.05.2025 - 28.06.2025 "Peoniju ziedu parāde 2025" Kalsnavā Madonas TIC
Šogad “Peoniju ziedu parāde” būs īsti svētki!Atzīmējot 50 gadu jubileju, arborētums katru JŪNIJA sestdienu un svētdienu viesus iepriecinās ar | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.06.2025 - 03.07.2025 Dzīvās mūzikas ceturtdiena Mārupes Hercogā Hercogs Mārupe
Katru ceturtdienu plkst.19.00 Hercoga terasē dzīvās mūzikas koncerti. Rezervē galdiņu pa tel.29106538! Piedāvājumā arī svaigas austeres! | Skatīt vairāk
15 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.06.2025 - 27.06.2025 Peoniju skaistums “Ezerlīčos” Balvu TIC
Jūnijs ir krāšņo peoniju ziedēšanas laiks un ikviens tiek aicināts baudīt to burvību ziedu un akmeņu dārzā “Ezerlīči” Balvu novada Tilžas | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com