17. jūlijs vēsturē: Tiek atklāta pirmā «Disnejlenda»

Disnejlenda ir īpaša vieta un daudzi brērni visā pasaulē sapņo tur nokļūt. Un kāpēc gan ne - šeit ir iespēja "dzīvē" satikt savus iemīļotos multfilmu varoņus, ar tiem nofotogrāfēties, pat parunāt, kā arī doties neskaitāmās atrakcijās vai vienkārši baudīt dienu.

Lai arī šobrīd Disnejlenda jau vairs nav viena - pasaulē meklējamas vairākas Disnejlendas - ASV, Parīzē, Tokijā, Šanhajā, Honkongā, tomēr pati pirmā durvis vēra tieši Amerikas Savienotajās Valstīs 1955. gada 17. jūlijā.

Izklaides parks, kas atrodas Anaheimā, Kalifornijā, pieder pieder Volta Disneja kompānijai - daudzo Disneja tēlu autoram. Disnejlenda bija Volta Disneja ilūzija par vietu, kur bērniem satikt savus varoņus dzīvē.

Eiropieši visbiežāk apmeklē Parīzes Disnejlendu, kas atvērta visu gadu. Biļešu cenas ir atšķirīgas, jo parks piedāvā dažādas atlaides, īpašus piedāvājumus, kā arī dažādus naktsmītņu piedāvājumus. 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 22.06.2025 Velokross “Mazsalacas aplis 2025” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
21. jūnijā 10.00 aicinām uz Mazsalacu, kur norisināsies jau tradicionālais velokross "Mazsalacas aplis"! | Skatīt vairāk
no 2 EUR
Laipni gaidīti atpūtā, krogā un viesnīcā! Jaunpils pils
Jaunpils pilī ir īpaša aura, senatnīgi mūri, grezni viduslaiku apartamenti un unikāls viduslaiku krogs. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.05.2025 - 19.06.2025 Mednieku svētki Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
19. jūlijā Medzes pagastā norisināsies vērienīgi svētki, aizsākot jaunu tradīciju – Dienvidkurzemes novada mednieku svētkus. | Skatīt vairāk
Chris Noah koncerts Liepājas reģiona TIB
Talantīgais latviešu mūziķis un radio hitu autors Chris Noah 27. jūnijā aicina uz īpašu vasaras koncertu Liepājā Tipogrāfijas radošā kvartālā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com