Facebook un Instagram lietotājiem vēlas ieviest abonēšanas maksu

Sociālo tīkla Facebook koncerns «Meta» pēc reklāmas ieņēmumu samazināšanās vēlas ieviest abonešanas modeli «Meta verified», kas paredz, ka Facebook un Instagram lietotāji maksās ikmēneša abonēšanas maksu par pārbaudītu profilu (verified accounts). Lietotājiem būs ar personu apliecinošiem dokumentiem jāpierāda sava identitāte, taču lietotājs iegūs tiešu pieeju klientu servisam un to pasargās no viltus dubultniekiem. Tas ļaus Facebook lietotājiem atpazīt reālus personu profilus, kuri apzināti kopj savu identitāti sociālajos tīklos.

Šobrīd šis pakalpojums tiek izmēģināts Austrālijā un Jaunzēlandē, taču drīz vien to ieviesīs arī Eiropā. Mēneša maksa ir 11,99 ASV dolāri jeb 11,18 eiro, bet iPhone lietotajiem 14,99 ASV dolāri.

«Meta» apgrozījums pagājušā gada pēdējos trīs mēnešos ir krities par 4%, jo ir mazinājusies interneta reklāmas pārdošana. Apple aplikācija vēlas sargāt savus lietotājus no pārmērīgas un personalizētas reklāmas, jautājot pēc atļaujas saviem produkta lietotājiem, kad tie vēlas uzstādīt viedtālrunī jaunus pakalpojumus. Tā kā daudzi Apple lietotāji nevēlas datu izsekošanu, tas rada problēmu interneta reklāmas pārdošanas modeļiem. 

Vairāk informācijas pie Marka Zakerberga: www.fb.com/zuck/posts/10114993498750111

Arī «Twitter» cer abonēšanas maksu par «Twitter Blue», kur gada maksa Eiropā ir 84 eiro. Tas ļauj lietotājam ievietot ziņu lentā garākus video un redzēt mazāk citu reklāmas.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Lauku māja “Gaišā” TAKA
Lauku māja “Gaišā” piedāvā naktsmītnes, pirti, banketu zāli, kamīnzāli, sporta laukumu ar volejbola tīklu, telšu vietas, ugunskura vietu. | Skatīt vairāk
Līgo Višķos 2025 TAKA
Vasaras gaidītākais notikums Višķu estrādē – festivāls Līgo Višķos 2025, kuru vairāk nekā 10 gadus Augšdaugavas novada pašvaldība rīko Luknas | Skatīt vairāk
Atpūtas komplekss “Beļmonti” TAKA
Atpūtas komplekss “Beļmonti” piedāvā naktsmītnes 3 viesu mājās (kopā 20 guļvietas), pirti, ugunskura vietas, labiekārtotas peldēšanas vietas. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com