Aicina airēšanas maratons «Ogres brāziens»

Sacensības - airēšanas maratons «Ogres brāziens» notiks 2011. gada 26. jūnijā, Ogres novadā, Starts pie Vecogres HES, finišs pie Meņģeles tilta. Distances garums 22 km.

Airēšanas maratona mēŗķis ir popularizēt ūdenstūrismu, kā arī noskaidrot labākos upju braucējus un komandas.

Šogad distance īsāka, toties akurāt divreiz straujāka, kā pagājušajā gadā, kad arī neviens nesūdzējās par straumes trūkumu. Uz 22 km 22 m kritums. Tātad distance patīkama praktiski visām laivām, arī pūšliem, WW, raftiem u.c. Superekstra trauslo laivu īpašniekiem būs jāmācās stūrēt: Kā nekā krācēs brauksim. Ūdens „piešprici” kopā ar Jāņu lietu dos Vecogres HES.

Dalības maksa 3 LVL no personas.

Sacensību programma:

Svētdien, 26. jūnijā

līdz 12 °° pieteikšanās un iesildīšanās.

12 ³º starts.

Pēc 14 °° apbalvošana finišējušajām laivu klasēm

Sacensības organizē un vada Gundars Patmalnieks.

Informācija un pieteikšanās pa tālruni, 29669185 vai [email protected]

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 24.06.2025 Atklāts Asares parka makets un tilts Jēkabpils novada TIC
Asares muižas parka svētkos atklāts parka tilts un muižas makets | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.06.2025 - 21.06.2025 Svini vasaras saulgriežus latviskā garā Bauskas TIC
Izvēlies sev tīkamāko pasākumu, lai godinātu gada spēcīgāko nakti! | Skatīt vairāk
Roka dziesmu svētki Džūkstē Tukuma TIC
Koncertā piedalīsies tautā pazīstami un iemīļoti rokmūziķi un Tukuma novada ansambļi. Kuri tie būs? Sekojiet līdz... | Skatīt vairāk
Izstādes jūnijā Tukuma novadā Tukuma TIC
Izstāžu košums visā novadā vienā apkopojumā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com