Olimpisko spēļu gaisotne SemaraH Hotel Lielupe

SemaraH Hotel Lielupe, 2014. gada Olimpisko spēļu ietvarā piedāvā: vērot tiešraidi no Sočiem Lobby bārā, kā arī brīvdienās- uz viesnīcas lielā ekrāna; izmantot īpašo „Olimpisko” piedāvājumu bārā; izmitināšanas iespējas diviem cilvēkiem, kādā no viesnīcas numuriem.

Olimpiskās spēles mums visiem ir viens no 2014.gada gaidītākajiem notikumiem. Šogad tās  norisināsies Sočos, Krievijā. Šīs būs 22. Ziemas Olimpiskās spēles, kā arī pirmās Olimpiskās spēles, kuras pēc PSRS sabrukuma rīko Krievija.

Divu Olimpisko nedēļu laikā, (no 7.02 līdz 23.02 ) SemaraH Hotel Lielupe aicina izmantot iespēju vērot Olimpisko spēļu tiešraides translācijas Lobby bārā. Lai nav jāvēro spēles ar tukšu vēderu, SemaraH Hotel Lielupe piedāvā izmantot īpašo piedāvājumu bārā - EUR 8 / personai (LVL 5,62 /personai), kurā ietilpst: glāze vīna vai alus; uzkodu plate (gaļa,siers,marinēti dārzeņi). Brīvdienās, SemaraH Hotel Lielupe piedāvā vērot Olimpiskās spēles uz lielā ekrāna viesnīcas kinozālē*.

Klientu ērtībai, SemaraH Hotel Lielupe piedāvā izmantot speciālu izmitināšanas piedāvājumu diviem cilvēkiem- EUR 59 / nakts (LVL 41,47/nakts), kurā ietilpst: Standard klases numurs, īpašais piedāvājums bārā, atpūta Wellness centrā un brokastis.

Piedāvājums ir spēkā no 07.02  līdz 09.02. |  no 14.02 līdz 16.02. | no 21.02 līdz 23.02.

Par SemaraH Hotel Lielupe:

SamaraH Hotel Lielupe atrodas vienā no prestižākajām vietām Jūrmalā. Viesnīcu ieskauj gadsimtu vecu priežu mežs, kā arī tā atrodas pārsimts metru attalumā no Bulduru pludmales, kas ir viena no iecienītākajām pludmalēm Baltijas jūras krastā. Viesnīcā ir ierīkots Wellness centrs, baseins, restorāns, 2 bāri, kā arī konferenču centrs. Ir pieejami 217 labiekārtoti numuri ar balkonu.

Kontakti rezervācijai:

Tālr. +371 66119339

E-pasts: [email protected]

Vairāk informācijas interneta vietnē www.semarahhotels.com

*programmā iespējamas izmaiņas


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.06.2025 - 13.06.2025 Mūzikas un auto enerģijas festivāls Balvu TIC
21.jūnijā Balvu novada Lazdukalna lidlaukā notiks Mūzikas un auto enerģijas festivāls "Automuzons". | Skatīt vairāk
Latvija
Pavasaris Salmeja ezera skatu tornī Preiļu novada TIC
Salmeja ezera skatu tornis pavasarī vilina apmeklētājus ar elpu aizraujošu ainavu un dabas plaukstošo skaistumu. | Skatīt vairāk
Saulgriežu STIRNU BUKS Tukuma TIC
Abavas senlejas dabas parkā, sprigani un lecīgi kopā izbaudītu šī gada visgarāko dienu, bet novakarē kopīgu veiktu Uguns aizdegšanas rituālu. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.06.2025 - 16.06.2025 Saulgriežu ielīgošana “π-Dzīdam” Upītē Balvu TIC
21.jūnijā 21:00 Saulgriežu ielīgošana tradicionālajā pasākumā “π-dzīdam” Upītē, Balvu novadā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com