Šodien noslēdzas pieteikšanās SEB MTB maratona 1. posmam, startēs arī Saramotins

Jau svētdien ar posmu no Cēsīm uz Valmieru startēs jaunā SEB MTB maratona sezona, kurā šogad kopumā paredzēti septiņi posmi dažādos Latvijas reģionos. Kļuvis zināms, ka pirmajā posmā startēs arī Šveices Pro kontinentālās vienības IAM Cycling riteņbraucējs Aleksejs Saramotins. Iepriekšējā pieteikšanās pirmajam posmam noslēdzas jau pusnaktī uz ceturtdienu.

Jau 13. gadu norisināsies Latvijas lielākais un masveidīgais riteņbraukšanas seriāls - SEB MTB maratons. Laika gaitā seriālā dalībnieku skaits no dažiem simtiem izaudzis līdz vairāk nekā 2200 riteņbraucējiem vidēji posmā. Šogad SEB MTB maratonā kopumā paredzēti septiņi posmi. Pēc neliela pārtraukuma posms norisināsies arī Kuldīgā, kur tiek veidota interesanta un aizraujoša trase.

SEB MTB maratona pirmais posms tikmēr jau šīs nedēļas nogalē norisināsies no Cēsīm uz Valmieru. Sacensību dalībniekus visās distancēs sagaida ļoti aizraujoša trase, kurā saglabātas iepriekšējo gadu interesantākās vietas, kā arī atrastas jaunas un aizraujošas taciņas.

Sacensības startēs pulksten 12.00, kad distancē dosies Skandi motors brauciena dalībnieki. Latvijas vadošo MTB komandu riteņbraucēji vispirms veiks apli pa Cēsu apkaimes ceļiem, kas gan būs ievērojami garāks nekā pērn. Pēc tam sportisti atgriezīsies pilsētas centrā, kur ikvienam būs iespēja redzēt kā tiek noskaidrots kalnu karaļa titula ieguvējs. Turpinājumā trase virzīsies uz Valmieru pa jau ierasto maršutu, kurā gan gaidāmas nelielas izmaiņas. Finišs arī šogad būs pie Valmieras Sīmaņa baznīcas. Ap 12.15 savas aizraujošās sacensības uzsāks jaunākie riteņbraucēji, kas pa Cēsu ielām noskaidros ātrākos bērnu braucienos. Visiespaidīgākais arī šogad būs Virši A un Mammadaba braucienu starts. Tas svētdien gaidāms pulksten 13.30, kad lielais riteņbraucēju pūlis dosies uz Valmieru.

Kļuvis zināms, ka SEB MTB maratona pirmajā posmā savu dalību apstiprinājis arī daudzkārtējais Latvijas čempions šosejas riteņbraukšanā un Šveices Pro kontinentālās komandas IAM Cycling riteņbraucējs Aleksejs Saramotins. Viņš šogad sevi apliecinājis prestižajos pavasara velobraucienos. Parīzes - Nicas sacensību posmā Saramotins bija dienas lielajā atrāvienā, tiekot noķerts vien trīs kilometrus pirms finiša. Jāpiebilst, ka Aleksejs savas karjeras laikā ir arī kļuvis par SEB MTB maratona kopvērtējuma uzvarētāju.

Pagājušajā gadā par Skandi motors distances uzvarētāju kļuva Rietumu - Delfin riteņbraucējs Pēters Prūss, kurš arī šogad aizstāvēs savu titulu. Galvenie viņa konkurenti pirmajā posmā būs komandas biedri - Krists Neilands un Dmitrijs Sorokins, ZZK riteņbraucēji - Arnis Pētersons un Mārtiņš Blūms, Trek team sportisti - Kaspars Austa un Raido Kodanjporks un MySport vienības līderis Raivis Zīmelis. Savas pretenzijas uz augstu vietu noteikti izrādīs arī NN Sporta kluba ilggadējais pārstāvis Ervīns Smoļins.

Iepriekšējā pieteikšanās SEB MTB maratona pirmajam posmam noslēgsies jau šovakar. Ikviens riteņbraukšanas cienītājs vēl ir aicināts reģistrēties Cēsis - Valmiera posmam portālā Velo.lv. Par paaugstinātu maksu pieteikties varēs arī sacensību vietā. Plašāka informācija atrodama Velo.lv.

SEB MTB maratona galvenais atbalstītājs ir SEB banka, kas arī šogad rūpējās par riteņbraucējiem, piedāvājot dažādus pārsteigumus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ieelpo pavasari Pelēču ezera purva takā Preiļu novada TIC
Pelēču ezera purva dabas izziņas taka pavasarī aicina apmeklētājus iepazīt unikālu purva ainavu un daudzveidīgu augu un dzīvnieku pasauli. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.06.2025 - 15.06.2025 Peoniju dārza svētki Tukuma TIC
Romju pojenēs - diena ziedu krāšņumā ar dzeju, mūziku un smaržām. Sarunas ar peoniju audzētājiem, radošā darbnīca “Mana sapņu peonija”, | Skatīt vairāk
Ieelpo pavasari Preiļos Preiļu novada TIC
Preiļu muižas komplekss un parks– lielākais pilsētvides ainavu parks Latvijā, kurš apbur ne vien ar savu romantisko veidolu, bet arī arhitektūras | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.06.2025 - 13.06.2025 "MÓRA" – Vietējās Garšas Iedvesmas Oāze Rēzeknes pilsētas TIC
Atklāj garšu ceļojumu, kas sakņojas Latgalē un tiecas uz zvaigznēm! Šeit katrs ēdiens ir stāsts, kas dzimis no tradīcijas, mīlestības pret vietējo. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com