Covid-19 vakcīnas izstrādātājs «Moderna» lūdz ASV un Eiropas apstiprinājumu

Covid-19 vakcīnas izgatavotājs uzņēmums “Moderna” 2020. gada 30. novembrī lūgs apstiprināt savu vakcīnu gan Eiropā, gan ASV, lai ārkārtas gadījumos to varētu lietot jau tagad, vēsta Euronews.com.

“Moderna” vēsta, ka tās vakcīnas efektivitāte ir 94,1%, ko ir pierādījis trešais izmēģinājuma cikls, un tas dod cerību, ka ar šīs vakcīnas palīdzību var mainīt šīs pandēmijas gaitu un palīdzēt novērst smagās saslimšanas un nāves gadījumus.

Arī ASV giganta “Pfizer” un Vācijas “BioNTech” jau iesnieguši savas vakcīnas apstiprināšanai, kas dod cerību, ka vakcinācija varētu sākties jau 2021. gada sākumā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Hotel Jūrmala SPA & Līvu akvaparks ģimenei Estravel Latvia
2 naktis ērtā viesnīcas numurā - brokastis, atpūta Wellness Oasis un Līvu Akvaparka apmeklējums | Skatīt vairāk
no 321 EUR
Brīvdienu māja “Meža skuķi” TAKA
Ģimenei vai nelielai kompānijai iespēja baudīt dabas burvību, senas Latgales viensētas mieru un saimnieku viesmīlību. | Skatīt vairāk
“Jāņojam Jāņparkā” Valmierā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
23.jūnijā plkst. 22.00 aicinām uz svētku svinēšanu pasākumā “Jāņojam Jāņparkā” Valmierā! Būs grupa “Ziņģes brāļi” un DJ Alexx Rea. | Skatīt vairāk
no 7 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com