Vīne līksmo par krievu tūristu atgriešanos un ķīniešiem

Vairāk nekā divus gadus Austrijas galvaspilsēta Vīne gaidīja uz krievu tūristu atgriešanos un 2017. gada februāris salīdzinājumā ar 2016. gada februāri ir vērtējams ievērojamā plusā, proti, 43% pieaugums nakšņojumu statistikā.

Eiropas Savienības sankcijas un rubļa kursa kritums būtiski ietekmēja Krievijas tūristu plūsmu uz Austriju un citām Rietumeiropas valstīm. Vīnes tūrisms 2017. gada divos pirmajos mēnešos ir saskaitījis 1.622.000 nakšņojumus, kas ir par 5,1 % vairāk nekā pirms gada.

Tūristu skaits no Ķīnas pieauga vēl vairāk nekā no Krievijas, proti, par 73% un tas ir izskaidrojams ar vīzas atvieglinājumiem ceļotājiem no Ķīnas. Februārī ir ķīniešu Jaunais gads un šajā laikā daudzi ķīnieši dodas ilgākos ceļojumos.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vaboles muižas apbūve TAKA
Muižas veidošanu 19.gs. sākumā sāka grāfs Boļeslavs Plāters-Zībergs. Līdz mūsdienām no muižas apbūves saglabājusies klēts, pārvaldnieka māja | Skatīt vairāk
Oceania Cruises Luksus kruīziem 55%  Estravel Latvia
2025. un 2026. gada kruīzi // vairāk kā 90 piedāvājumi // atlaide līdz 55% // Pērc līdz 30.07. - vietu skaits par akcijas cenām ierobežots | Skatīt vairāk
no 2409 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.06.2025 - 15.06.2025 Mūzika, meditācija un vasaras noskaņa  Jaunmoku pils
15. jūnijā pl. 12.00 Jaunmoku pils aicina uz īpašu dienu, kurā savijas daba, gongu meditācija un Kārļa Kazāka mūzika! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com