PTO: Tūristu skaits pērn dubultojies

Starptautisko ceļotāju skaits 2022. gadā sasniedzis 917 miljonus, kas ir divreiz vairāk, ja salīdzina ar 455 miljoniem 2021. gadā, ar šādu informāciju nākusi klajā Pasaules tūrisma organizācija (PTO).

Tiesa gan, tik optimistiski cipari skan salīdzinājumam ar 2021. gadu, bet, ja salīdzina ar pirmspandēmijas laiku, proti, 2019. gadu, tad starptautisko tūristu skaits veidojis vien 63%. PTO gan optimistiski raugās uz 2023. gadu, prognozējot 8–95% no 2019. gada skaitļiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Svinam pavasari Rēzeknē Rēzeknes pilsētas TIC
Pavasara atnākšana liecina par garāku, siltāku dienu sākumu. Daba ir pārpildīta ar krāsām un dzīvību – ideāls laiks garām pastaigām un | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.06.2025 - 15.06.2025 Mūzika, meditācija un vasaras noskaņa  Jaunmoku pils
15. jūnijā pl. 12.00 Jaunmoku pils aicina uz īpašu dienu, kurā savijas daba, gongu meditācija un Kārļa Kazāka mūzika! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com