Iepazīsti jauno zviedru auto

Tāpat kā Volvo, arī jaunais “Lynk&Co” autobūves uzņēmums, kas atrodas Goteburgā, Zviedrijā, pieder Ķīnas investoriem. “Lynk&Co 01” ir sporta klases automašīna, kas ir veidota līdzīgi Volvo V40 automašīnas modelim.

Jaunās automašīnas tiks pārsvarā tirgotas internetā un piegādātas līdz pircēja namdurvīm. 2017. gadā ir plānots uzsākt automašīnu tirdzniecību Ķīnā, un pēc tam jau arī Eiropā un Ziemeļamerikā.

“Geely Holding” iegādājās Volvo koncernu 2010. gadā, tādā veidā sperot pirmos soļus, lai kļūtu par ietekmīgu automašīnu ražotāju. Tiek lēsts, ka jaunais zīmols varētu veicināt “Geely Holding” attīstību un ietekmi pasaules autobūvē.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Brīvdienu mājas “Beibuki” TAKA
Sporta klubs “Beibuks” piedāvā atpūtas un izmitināšanas pakalpojumus līdz 40 personām Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā. | Skatīt vairāk
Laipni gaidīti atpūtā, krogā un viesnīcā! Jaunpils pils
Jaunpils pilī ir īpaša aura, senatnīgi mūri, grezni viduslaiku apartamenti un unikāls viduslaiku krogs. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


SIXT Latvija
,


1st-studio.com
,


Krāslavas TIC
,


Park Hotel Latgola semināru telpas
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com