Pirmais mājražotāju un džeza festivāls «CRAFT and JAZZ» notiks jau šonedēļ

Jau šo sestdien, 2024. gada 31. augustā, bijušajā kultūras namā “Zelta Druva” Dobeles novada Miltiņos pirmoreiz notiks “CRAFT and JAZZ” jeb amatniecības un džeza festivāls. Baltijas mājražotāju tirgus un vairāki džeza koncerti notiks vēsturiskā kultūras namā “Zelta Druva”, tādēļ festivāla rīkotāji aicina apmeklētājus ierasties 80.to gadu tērpos.

Pasākuma norises vieta ir joprojām norādīta kartēs kā kultūras nams “Zelta Druva”, lai arī vairāku gadu garumā ēka stāv tukša. Pirms dažām desmitgadēm tā ir kalpojusi kā kultūras notikumu centrs novadam un apkārtnei: tur tika spēlētas kāzas un norisinājās diskotēkas, notika koncerti un amatierkolektīvu ballītes. “Zelta Druva” nu ir Latvijas dzērienu ražotāja īpašums un pēc gada ēka pārtaps par ražotni, taču jau tagad ražotājs vēlas atdzīvināt bijušo kultūras namu, sarīkojot tur vasaras izskaņas ballīti un pienācīgi atceroties gadus, kuros “Zelta Druva” nesa prieku apkārtējiem iedzīvotājiem.

Ballīte kultūras namā sāksies jau plkst.13.00, kad pasākuma teritorijā norisināsies Baltijas mājražotāju gadatirgus, degustācijas, loterijas un konkursi, bet bērniem tiks sarīkotas atrakcijas un ģimenēm piedāvātas brīvā laika pavadīšanas idejas. Kultūras nama foajē tikmēr varēs apmeklēt džina destilācijas meistarklases, bet visi interesenti varēs iemācīties vai atsvaidzināt atmiņā analogās fotogrāfijas mākslu “Baltic Analog Lab” rīkotajā analogo portretu pop-up fotolaboratorijā.

Arī mūzika ir bijusi patiesi svarīga cilvēkiem gan kultūras nama zelta laikos, gan arī nav mazsvarīgāka tagad, tāpēc festivāla otrajā daļā, kas sāksies plkst. 18.00, uz bijušā kultūras nama skatuves kāps Rīgas Doma kora skolas audzēkļu džeza ansamblis “Harmonijas Hameleoni”, avangarda džeza grupa “Avangarda Vangards”, Ralfa Arbidāna džeza trio, un kulminācijā varēs dzirdēt saulainās Jūlijas Zakirovas programmu “Golden Hour” (Zelta stunda). Pēc virknes ar klausāmkoncertiem, ko vadīs mūzikas žurnāliste Anete Ašmane-Vilsone, festivāla apmeklētāji varēs uzdejot pie džeza, fankmūzikas, disko un grūva ritmiem no vinila platēm kopā ar DJ VinK un Mixmaster AG.

Biļetes pieejamas Biļešu paradīzē: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/142079

Festivālu rīko “Dvoretsky Distillery” un biedrība “Louder.lv”.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.06.2025 - 13.06.2025 "MÓRA" – Vietējās Garšas Iedvesmas Oāze Rēzeknes pilsētas TIC
Atklāj garšu ceļojumu, kas sakņojas Latgalē un tiecas uz zvaigznēm! Šeit katrs ēdiens ir stāsts, kas dzimis no tradīcijas, mīlestības pret vietējo. | Skatīt vairāk
Latvija
Ieelpo pavasari Pastaru vējdzirnavās Preiļu novada TIC
Pastaru vējdzirnavas ir vienīgās Latvijā rekonstruētās holandiešu tipa dzirnavas ar grozāmo vējtveres mehānismu. | Skatīt vairāk
Pasākumi Zemgalē Zemgales Tūrisma asociācija
Ieplāno viesošanos Zemgalē, apmeklē pasākumus! | Skatīt vairāk
 "Skolas somas" piedāvājums Preiļu novadā  Preiļu novada TIC
Šogad Latvijas skolas somas programmas ietvaros Preiļu novadā pieejami 19 dažādi izzinoši un aizraujoši piedāvājumi! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com