Turības studenti strādās ''Draudzības talkā''

29. un 30. septembrī Amatas novada Nītaurē notiks Biznesa augstskolas ''Turība'' Sabiedrisko attiecību fakultātes studentu ''Draudzības talka''. Plānots, ka talkā piedalīsies aptuveni simts cilvēku – studenti, organizācijas ''Radošuma pils'' dalībnieki, studentu korporācijas ''Talavija'' burši un vietējie iedzīvotāji. Talcinieki sakops Mergupes krastu, Nītaures pansionāta ēku un tās apkārtni, kas ir pamesta novārtā. Šajā vietā taps organizācijas ''Radošuma pils'' mītne Vidzemē.

Pēc darba ir paredzēta ekskursija pa Nītauri. Studentiem būs iespēja apskatīt Nītaures Dabas taku, pilskalnu, Vācu ordeņa pilsdrupas, baznīcu un piedalīties svecīšu vakarā. Vietējie pašdarbnieki uzstāsies ar teātra izrādi ''Ruksītis'', bet studenti ar saviem priekšnesumiem. Sekos dejas DJ Kārļa vadībā.

Viens no ''Radošuma pils'' dibinātājiem, uzņēmējs Jānis Ošlejs, kurš arī piedalīsies talkā, uzskata, ka radošums ir būtisks Latvijas ekonomikas attīstības veicinātājs: ''Radošums nozīmē jaunas un inovatīvas idejas, kas pilnīgi visam mūsu dzīvē piešķir pievienoto vērtību. Radoši domājošiem cilvēkiem ir nepieciešama radoša vide. Augsti novērtēju Biznesa augstskolas ''Turība'' studentu centienus sakopt Latviju un izveidot ''Radošuma pils'' mītni Nītaurē.''

Arī Biznesa augstskolas ''Turība'' Sabiedrisko attiecību fakultātes dekāns Andris Pētersons atbalsta savus studentus: ''''Draudzības talka'' ir studentu organizēts pasākums, kura mērķis ir sakopt kādu no Latvijas vietām. Tā ir iespēja izdarīt labu darbu, atpūsties un sadraudzēties.'' Savukārt Sabiedrisko attiecību fakultātes studente Lelde Zvirgzdiņa, kura jau otro gadu piedalās ''Draudzības talkā'', uzskata: ''Talka ir vērtīgs pasākums, kurā ikviens var iegūt pozitīvas emocijas, gandarījumu un piederības sajūtu Latvijai. Piedaloties ''Draudzības talkā'', studenti iemācās strādāt komandā un iepazīst viens otru. Tā mums ir laba iespēja izpausties radoši un izprast sabiedriskās attiecības.''

''Draudzības talka'' notiek jau devīto reizi. Iepriekšējos gados studenti ir palīdzējuši sakopt Turaidas, Tērvetes, Šķēdes un Krimuldas pilis, Ārlavas mācītājmuižu, baronu Zasu kapus Saldus rajonā, Imanta Ziedoņa ozolu birzi Valdemārpilī, Gaujas senleju un Rundāles pils dārzu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Uzņēmumi


Biznesa augstskola Turība
,

Par mums | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Vakances | Prakse studentiem | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2020 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2020 1st-studio.com

 
Total Timed::0.45286202sec.