Rīgas Centrāltirgū ieskandinās Ziemas saulgriežus

Rīgas Centrāltirgus teritorijā Ziemas saulgriežu laikā no 2018. gada 21. līdz 23. decembrim aktīvi norisināsies mājražotāju un amatnieku tirdziņš. Tirdziņā piedalīsies vairāk kā 20 dažādu uzņēmumu un tirgotāju pārstāvji, kas piedāvās iegādāties patiešām izcilus, rokām darinātus un no sirds gatavotus izstrādājumus.

Nēģu laukumā atradīsiet adījumus, keramikas izstrādājumus, virtuves piederumus un pirts lietas, izšuvumus, pinumus, sveces. Būs arī kūpinājumi, zivis, maize, putraimu desas, šokolādes konfektes, piparkūkas, halva un daudz kas cits!

Savukārt 22.decembrī no plkst. 11:00-14:00 Nēģu laukumā norisināsies Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums, kurā tiks radīta svētku noskaņa, atskaņojot populārākās Ziemassvētku melodijas. Par muzikālo pavadījumu rūpēsies grupa Betija Bite & the Bill Brothers, dīdžejs Sandis Soms un akordeonists Arkādijs Zimovs.

Muzikālo pārsteigumu pavadībā, tirgus apmeklētājiem būs iespēja piedalīties slēpņošanas spēlē un dāvanu laimes akā. Ikviens būs aicināts nogaršot uztura speciālistes Lizetes Pugas sarūpētos veselīgos gardumus, kā arī piedalīties radošajās darbnīcās – piparkūku glazēšanas, ķekatu masku veidošanas, eglīšu un galda rotājumu gatavošanas, rūķu cepuru un sapņu ķērāju veidošanas darbnīcās.

Uz krāsaināko vietu pilsētā aicina Sniegbaltīte un rūķu komanda!

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Muzikāls dzejas un vīna baudīšanas vakars Tukuma TIC
Dzeja, mūzika un izsmalcināts vīns – viss vienā maģiskā vakarā Jaunpils pils iekšpagalmā! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.07.2025 - 08.07.2025 "Nakts -  Old Believers Apartamentos" Rēzeknes pilsētas TIC
Vecticībnieku naktsmītne Rēzeknē, mājīga vēsture, ērtības blakus Svētā Nikolaja lūgšanu namam; privātas ekskursijas un autentiska pieredze. | Skatīt vairāk
Latvijas labumi - ābolu sidrs un steiks! Lauku Ceļotājs
Aicinām - ceturtdien, 12. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 19.00, garšu ballīte Āgenskalna tirgū! | Skatīt vairāk
DEJAS FESTIVĀLS | "Atspulgs kustībā 2025" Tukuma TIC
Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls "Atspulgs kustībā". | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.50799394sec.