Vēl var pieteikties e-studijām Biznesa augstskolā Turība

Vēl joprojām iespējams pieteikties e-studijām Biznesa augstskolā Turība. Kā informē Mag.phil., augstskolas E-studiju daļas vadītāja Anita Emse, e-studijām var pieteikties visu gadu, tomēr tradicionāli visvairāk studentu pieteikumi tiek saņemti augustā un septembrī.

E-studiju daļas vadītāja norāda, viena no priekšrocībām, ko līdz šim arī augstu vērtējuši Turības studenti, ir tas, ka mācību programma ir identiska nepilna laika studijām un studēt var sev vispiemērotākā vidē un tempā - mājās, darba vietā, komandējumā, atpūšoties  Latvijā vai ārzemēs. "Studijas nav atkarīgas no augstskolas kalendārā grafika - katru nākamo studiju gadu uzsāk, nokārtojot vismaz 60% no apgūstamo studiju kursu kredītpunktu apjoma. Vienlaikus e-studijas ir iespēja ekonomēt līdzekļus - ierodoties augstskolā tikai uz eksāmeniem, studiju kopējās izmaksas ir zemākas par studijām klātienē, vakarā vai neklātienē," galvenās priekšrocības skaidro A. Emse.

Šogad studēt gribētāju vidū populārākās ir profesionālā bakalaura studiju programmas Uzņēmējdarbības vadība, Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmuma vadība un profesionālā maģistra studiju programma Tiesību zinātnes. Augstu popularitāti ieguvusi arī šogad pirmo reizi e-studiju formā piedāvātā profesionālā bakalaura studiju programma Tiesību zinātnes. Septembrī studēt gribētāji aktīvi piesakās studijām arī 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmā Finanses un grāmatvedība.

Kopumā Turībā tiek piedāvātas e-studijas desmit programmās:

Uzņēmējdarbības vadība (2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība);

Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmuma vadība (2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība);

Tiesību zinātnes (2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība);

Viesmīlības serviss (1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība);

Finanses un grāmatvedība (1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība);

Reklāma uzņēmējdarbībā (1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība);

Tiesību zinātnes (1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība);

Tiesību zinātnes (profesionālā maģistra grāds);

Publiskā pārvalde (profesionālā maģistra grāds);

Uzņēmējdarbības vadība (profesionālā maģistra grāds).

Studijas var uzsākt klientam jebkurā izdevīgā laikā. Lai sāktu studēt e-studiju formā, jānoslēdz studiju līgums klātienē ierodoties personīgi Graudu ielā 68 centrālā korpusa SIC telpās vai neklātienē, atsūtot nepieciešamos dokumentus un noslēdzot līgumu pa pastu.

Sīkāka informācija par e-studijām atrodama www.studijas.lv vai augstskolas mājas lapas www.turiba.lv sadaļā E-studijas, kur ievietota arī studiju izmēģinājuma versija.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Korporatīvajiem un sporta pasākumiem TAKA
Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai. | Skatīt vairāk
Latvija
Višķu estrāde un stadions TAKA
Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai. | Skatīt vairāk
SLĒPOŠANAS BĀZE “EGĻUKALNS” TAKA
Slēpošanas bāze “Egļukalns” piedāvā izklaidēties trīs trasēs: slaloma trase ar vairākiem tramplīniem, ģimenes un kameršļūkšanas (snow-tube). | Skatīt vairāk
КОМПЛЕКС ВИШКСКАЯ ЭСТРАДА И СТАДИОН TAKA
Возможности: тренировки, турниры, корпоративные мероприятия, | Skatīt vairāk

Par mums | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Vakances | Prakse studentiem | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2019 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2019 1st-studio.com

 
Total Timed::1.27126098sec.